1 SMS kaç TL?

Beşiktaş'ın başlattığı bağış kampanyasının detayları belli oldu. 1 SMS kaç TL olacak? SMS hangi numaraya gönderilecek ve mesajda ne yazılacak? İşte detaylar...
12 Haziran 2020 12:11- Son Güncelleme - 12 Haziran 2020 12:12
Google news abonelik

Beşiktaş yönetimi, ekonomik olarak zor durumdaki kulübe nefes aldırmak adına bağış kampanyasına başladı. 'Bırakmam Seni' konseptli kampanyaya SMS ile de destek verilebilecek. 

1 SMS kaç TL (Lira)?

Her SMS, Beşiktaş'a 20 TL tutarında destek sağlayacak.

SMS nereye gönderilecek? Ne yazılacak?

Kampanyaya katılmak isteyen Beşiktaş taraftarı, BIRAKMAM SENİ yazarak 1903'e gönderdikleri anda kulübe destek vermiş olacaklar.

Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom faturalı/faturasız hatlar için 1903‘e atılan her bir SMS, 20 TL olarak ilgili GSM operatörü tarafından faturanıza/hesabınıza yansıtılmaktadır.

BIRAKMAM SENİ kampanyasında SMS Destekçilerinin telefonlarına Teşekkür Mesajı gönderilmektedir.

SMS ile kampanyaya katılan Destekçilerin ad soyad bilgilerinin, Beşiktaş JK ve bağlı şirketler bünyesinde yer alan iletişim kanallarında kullanılması için, bilgi@birakmamseni.org adresine;

KONU: SMS
yazıp, ad soyad ve cep telefonu numarası bilgilerini, telefonlarındaki teşekkür mesajı görüntüsü ile birlikte e-posta göndermeleri gerekmektedir.

Belirlenmiş anahtar sözcük dışında gerçekleştirilen gönderimlerde, bağış hareketi gerçekleşmeyecek ve GSM Operatörü tarafından aboneye hata mesajı ile dönüş yapılacaktır.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kampanyanın tanıtım toplantısında "15-20 milyon taraftarımızın en azından 1 kez SMS atmasını istiyoruz" ifadesini kullandı.

Eğer 20 milyon kişi 1 SMS (20 TL) gönderirse Beşiktaş'ın kasasına 400 milyon TL girecek. 

Penaltı kullanırken topa vuramamak!

2 penaltı kararı veren Sırp hakem, tutuklandı!