• Diğerleri

1 Temmuz Korona tablosu! Türkiye corona virüsü son dakika vaka sayısı! İşte Koronavirüs son durumu

Corona Türkiye tablosu ve vaka sayısı ve hayatını kaybedenler, Sağlık Bakanlığı verileri doğrultusunda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıklamalarıyla günlük olarak güncelleniyor. Bakan Koca, bu akşam saatlerinde resmi Twitter hesabı üzerinden son corona virüs günlük tablosunu açıkladı. İşte son Türkiye coronavirüs tablosu ile 1 Temmuz Corona virüs Türkiye vaka ve ölenlerin sayısı
1 Temmuz 2020 23:34- Son Güncelleme - 1 Temmuz 2020 23:34
Google news abonelik
1 Temmuz Korona tablosu! Türkiye corona virüsü son dakika vaka sayısı! İşte Koronavirüs son durumu

Koronavirüs Türkiye vaka ve ölü sayısı kaç? Corona Türkiye tablosu son durum nasıl? soruları tüm vatandaşların gündeminde. Koronavirüs tablosu Sağlık Bakanı Koca tarafından günlük olarak açıklanıyor. Bu akşam resmi Twitter hesabından açıklama yapan Bakan Koca, son corona virüs tablosunu duyurdu. 1 Temmuz 2020 Corona Türkiye tablosu haberimizde...

1 TEMMUZ KORONAVİRÜS TABLOSU

1 Temmuz Coronavirüs tablosu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından bu akşam resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu. Bakan Koca "Toplam test sayımız 3,5 Milyona yaklaştı. Toplam vaka sayımız 200.000’i geçti. Yeni vaka sayılarında istikrarlı bir düşüş sağlayan, tedbirleri uygulamadaki başarısıyla örnek 5 ilimiz: Tekirdağ, Balıkesir, Samsun, Kırşehir, Düzce. Tüm illerde başarabiliriz." dedi.

5 BİN 150 CORONA VİRÜS HASTASI HAYATINI KAYBETTİ, TOPLAM VAKA SAYISI 201 BİN 98

Bakan Koca'nın açıkladığı covid19.saglik.gov.tr'deki son koronavirüs tablosuna göre, bugün yapılan 52 bin 313 testten 1192'si pozitif çıktı, 19 hasta da hayatını kaybetti. Toplam hasta sayısı 201 bin 98 oldu. Toplamda 5 bin 150 hasta koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Yoğun bakımdaki hasta sayısı 1035, entübe edilmiş hasta sayısı 362 oldu. 175 bin 422 hasta da iyileşti.

UZMANLARDAN 'SİYAH MASKE' UYARISI!

Siyah maske kullanımıyla ilgili uzmanların uyarıları sürüyor. Ancak yine de mevsim normallerin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarıyla beraber güneş ışınlarını en fazla çeken renk olarak bilinen siyah renkteki bez maskeler, pek çok kişinin tercihi oluyor.

Borussia Dortmund - Schalke 04 (4-0) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20