"14 yabancı sayısı fazla"

29.05.2020 - 23:33 | Son Güncellenme: 29.05.2020 - 23:38

"14 yabancı sayısı fazla"

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, A Spor'a yaptığı açıklamada 14 yabancı sayısının fazla olduğunu ve düşürülmesi gerektiğini söyledi.

Yabancı sayısının fazla olduğunu ve düşürülmesi gerektiğini vurgulayan Hasan Çavuşoğlu, "Yabancı sayısı yıllardır konuşuluyor. Ben 14 sayısının çok olduğunu ve kademeli olarak düşürülmesi gerektiğini söylüyordum. Buna birlikte karar vereceğiz. Bazı kulüp başkanlarımız -ben de dahil olmak üzere- yabancı sınırının düşürülmesi gerektiğini söyledi" dedi.

"TFF'nin kararı ile görüşümüz aynıydı"

TFF'nin aldığı kararları değerlendiren Çavuşoğlu, "Ligin kaldığı yerden devam edilmesi gerekiyordu. Küme düşmenin kaldırılması talebini doğru bulmuyordum. Kararı da TFF açıkladı. TFF'nin açıkladığı karar ile görüşümüz aynıydı. Hastalıktan dolayı lige ara verildi, şimdi devam edecek. Bazı kulüp başkanlarımız farklı düşüncelerine saygı duyuyoruz" şeklinde konuştu.

"Erol Bulut takımın başında"

Adı Fenerbahçe ile anılan Erol Bulut'un kalan maçlarda takımın başında olacağını söyleyen deneyimli spor adamı, "8 lig maçımız ve bir de kupa maçımız var. Erol Bulut takımın başında olacak. Biz takıma adapte olduk. 4 takım var kupada. Herkes kupayı müzesine götürmek ister. Büyük takımlardan teklif gelirse hocamızın önünü açarız" ifadelerini kullandı.


Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Senin için hazırladığımız haberler