16 futbolcunun testi pozitif çıktı, maç ertelendi!

27.10.2020 - 12:02 | Son Güncellenme: 27.10.2020 - 12:02

Koronavirüs Türk futbolunu sarmaya devam ediyor. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor gibi Süper Lig kulüplerinin dışında alt liglerde de Covid-19 vakaları çıkmaya devam ediyor. Düzcespor'da 16 futbolcu ve başkanın koronavirüs testi pozitif çıktı. Düzcespor'un Bayrampaşa ile oynayacağı maç ertelendi mi? İşte detaylar...

Misli.com 3. Lig 4. Grupta mücadele eden Düzcespor’da Başkan Gökhan Kapoğlu ve 16 futbolcunun korona virüs testi pozitif çıktı. Yöneticiler arasında da Covid-19 testi pozitif çıkanlar var. Peki sağlık durumları nasıl? Bayrampaşaspor maçı ertelenecek mi?

Düzcespor’dan maç için erteleme başvurusu

Yapılan testlerin ardından sonucu pozitif çıkan futbolcuların tedavisine hemen başlanırken Düzcespor Kulübü oynanacak Bayrampaşaspor karşılaşmasının ileri bir tarihe ertelenmesi için TFF’ye başvuru yaptı.

Yöneticiler ve futbolcularda Covid-19 çıktı

Misli.com 3. Lig takımlarından Düzcespor’da rutin olarak yapılan korona virüs testlerinin sonuncusunda Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu ve 16 futbolcunun test sonucu pozitif çıktı. Çıkan test sonuçlarının ardından tesislerde bulunan futbolcu ve teknik heyet karantina altına alındı. Başkan Gökhan Kapoğlu ise evinde karantinaya alındı.

Sağlık durumları nasıl?

Testleri pozitif çıkan futbolcuların tedavilerine başlanırken, filyasyon ekipleri tesiste çalışmaları sürdürüyor.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler