2020 Survivor bireysel dokunulmazlık oyunu kim kazandı? 21 Haziran Pazar

21 Haziran Survivor bireysel oyunu kim kazandı, kazanana verilen ödül ne oldu? Kimin ismini söyledi? TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor yeni bölümünde bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Tüm yarışmacılar bireysel oyununda kazanmak için mücadele gösterdi. Peki 21 Haziran Pazar Survivor bireysel dokunulmazlık oyunu kim kazandı, kimin adını söyledi, eleme adayı kim oldu? Peki 21 Haziran Pazar Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
21 Haziran 2020 18:28- Son Güncelleme - 21 Haziran 2020 19:12
Google news abonelik

21 Haziran Survivor bireysel dokunulmazlık oyunu kim kazandı, kazanana verilen ödül ne oldu? TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor yeni bölümünde bireysel oyunu oynandı. Tüm yarışmacılar bireysel oyununda kazanmak için mücadele gösterdi. Peki 21 Haziran Pazar Survivor bireysel oyunu kim kazandı, ödül ne oldu Peki 21 Haziran Pazar Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

SURVİVOR BİREYSELLİK OYUNUNU KİM KAZANDI? İŞTE TÜM DETAYLAR... 

Dokunulmazlık oyunları artık bireysel olarak oynanıyor. Yarışmacılar arasında 1 isim dokunulmazlık oyunun sahibi oluyor. Dokunulmaz olan yarışmacı hem ödüle 3 arkadaşını seçerek gidiyor hem de eleme adayı olacak kişiyi belirliyor. Haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununu Cemal Can, kazandı. Cemal Can, dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayı olarak Evrim'i belirledi. İkinci dokunmazlık oyunu ve eleme adayı hakkında tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

NELER YAŞANDI

Bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan kişi belli olmaya başlıyor. Survivor'da artık bireysel dokunulmazlık oynanıyor. Dokunulmazlık oyununda parkuru en başta bitiren Berkan, sonuncu bitiren Evrim'i iki oyunda yenerek bir üst tura çıktı. Evrim, böylelikle dokunulmazlık oyununa veda etti. Parkuru en erken bitirenler arasında ikinci olan Elif ile Barış, karşı karşıya geldi. İlk oyunu kazanan Barış, 1-0 öne geçti. İkinci oyunda ise Elif, kazanarak durumu 1-1'e getirdi. Sıradaki oyunu kazanan Barış, bir üst tura çıkarak Berkan'ın rakibi oldu.

Dokunulmazlık oyununun finalinde karşılaşmayı bekleyen oyuncular arasında kıyasıya elemeler sürmeye başladı. Sondan üçüncü olan Sercan ile baştan üçüncü olan Cemal Can, karşı karşıya geldi. Sercan, atışlarda hata yapmayarak ilk oyunu kazandı ve durumu 1-0’a getirdi. İkinci oyun için parkura çıkan ikili arasında Sercan, oyunu kazanmak için çıkarken, Cemal Can, beraberlik için çıktı. Atışlarda aynı anda aynı atışları yapan ikili arasında Sercan, yine iyi atış yaparak oyunu 2-0 kazandı ve bir üst tura çıkmayı başardı. 

Sercan’ın rakibi olacak olan Nisa ile Yasin arasında ise oyun hızlı başladı.  İlk oyunu Yasin kazanarak 1-0 öne geçti. İkinci oyunda da iki yarışmacı aynı hızla devam etti. Atışlara aynı anda gelen ikili arasında Nisa, hatalarına devam etti. Yasin ise bundan faydalanarak oyunu kazanmayı bildi ve 2-0 ile Sercan’ın rakibi oldu.

Finale çıkmak için karşı karşıya gelen Berkan ile Barış arasında oyun hızlı başladı. Berkan, parkur sonuna hızlı gelse de Barış, atışlarda hata yapmadı ve 4/4 yaparak oyunu 1-0 kazandı. İkinci oyunda ise oyunun bir bölümünü geriden gelen ve  atışlarda iyi olan Barış, oyunu kazandı ve oyunda adını finale yazdırmayı başardı.  Finale çıkmak için mücadele eden Sercan ile Yasin arasında kazanan yarışmacı dokunulmazlık oyununda Barış’ın rakibi olacak. Oyunda iki oyunda da hızlı başladı. Fakat oyunu 2- 1  kazanan Sercan oldu.

Final Barış ile Sercan  arasında olacak.

İŞTE DOKUNULMAZ OYUNUNU KAZANAN İSİM

İşte dokunulmazlık oyununu kazanan isim; Sercan ile Barış arasında oynanan final oyununda oyunu kazanan isim Sercan oldu. Böylelikle konseyde eleme adayını belirleyecek isim  oldu.

İŞTE ELEME ADAYLARI

İlk eleme adayı Evrim, olmuştu. İkinci eleme adayını ise Sercan belirledi.  Sercan, eleme adayı olarak Nisa’yı seçti. Böylece ikinci eleme adayı Nisa oldu.