• Diğerleri

2020 Survivor bireysel dokunulmazlık oyunu kim kazandı? 27 Haziran Cumartesi

27 Haziran Survivor bireysel oyunu kim kazandı, kazanana verilen ödül ne oldu?Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı kimin ismini söyledi? TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor yeni bölümünde bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Tüm yarışmacılar bireysel oyununda kazanmak için mücadele gösterdi. Peki 27 Haziran Cumartesi Survivor bireysel dokunulmazlık oyunu kim kazandı, ödül ne oldu? 27 Haziran Cumartesi 120. bölüm Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
27 Haziran 2020 18:39- Son Güncelleme - 27 Haziran 2020 18:42
Google news abonelik

İşte bireysel dokunulmazlık oyunu hakkında tüm detayları içeren haberimiz yayında. Bugün yayınlanan dokunulmazlık oyunu sonrası ilk eleme adayı belli oluyor. 27 Haziran Survivor bireysel dokunulmazlık oyunu kim kazandı, kazanana verilen ödül ne oldu? TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor yeni bölümünde bireysel oyunu oynandı. Tüm yarışmacılar bireysel oyununda kazanmak için mücadele gösterdi. Peki 27 Haziran Cumartesi Survivor bireysel oyunu kim kazandı, ödül ne oldu Peki 27 Haziran Cumartesi Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

SURVİVOR BİREYSELLİK OYUNUNU KİM KAZANDI? İŞTE TÜM DETAYLAR... 

Bireysel dokunulmazlık oyununun sonucu belli oldu. Potaya girmemek adına yarışmacılar, 3 dokunulmazlık oyununu da kazanmak için mücadele veriyor.  Berkan ile Sercan, arasında finalde bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Sercan'ın 2-0 kazandığı oyun sonrası dokunulmazlık oyunu sonucu belli oldu. Sercan, konseyde bir isim verecek ve eleme adayı belli oldu. İşte o o aday...

İlk eleme adayı Sercan'ın belirlemesi ile belli oldu. Sercan, konseyde eleme aday olarak Berkan'ı seçti.

Böyle gol 40 yılda bir görülür