2020 Survivor Evrim bakın kim çıktı? Galatasaray...

2020 Survivor evrim kimdir, kaç yaşında, hangi takımlarda oynadı, voleybolu bıraktı mı, Galatasaray'da ne zaman oynadı, Fenerbahçe'de ne zaman oynadı, Galatasaray maçları, Fenerbahçe maçları, oynadığı takımlar, kaç numara giydi, maçları izle, video izle, tekrarını izle, Galatasaray fotografları, Fenerbahçe fotoğrafları, TV8 canlı izle, boyu kaç, Acunn.com canlı izle, sms sıralaması, tablo oyunu, Evrim Keklik kimdir ve daha fazlası detaylar haberimizde...
29 Nisan 2020 00:15- Son Güncelleme - 29 Nisan 2020 00:19
Google news abonelik

Acun Ilıcalı'nın Gönüllüler takımında yer alan yarışmacı Evrim Keklik'e ''Seni takdir ediyorum. Galatasaraylısın, Fenerbahçe'de de oynadın'' dedi. Bunun üzerine Evrim en çok oynamaktan keyif aldığı takımı da açıkladı. İzleyiciler ise Evrim'in oynadığı takımları ve tuttuğu takımı araştırmaya başladı. Tüm detaylar haberimizde...

 

İşte o anlar;

29 yaşında olan Evrim Keklik, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başlayan ve 10 yıl boyunca devam eden Keklik kendisini şu şekilde anlattı:

 

Merhaba, ben Evrim Keklik 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum ilkokul 1. sınıfta Fenerbahce Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim.

Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Omzumda oluşan sakatlıktan dolayı tedavilerim uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım ve bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversite de 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdü. İstanbul'a ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve su altı hokeyi ne başladım.

1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yuzme antrenörlüğüne de devam ediyorum. (Kaynak: Fanatik)

Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach (1-3) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20