• Diğerleri

2020 Survivor Gönüllüler eleme adayı kim oldu? Dokunmazlık oyunu kim kazandı?

2020 Survivor Gönüllüler eleme adayı kim oldu, Dokunulmazlık oyununu kim kazandı, Gönüllüler de kim aday oldu, kim kazandı, Gönüllüler de kim eleme adayı oldu, eleme adayları kimler, kimler adaya veda ediyor, sms sonuçları açıklandı mı, sms oranları, kim önde, dokunulmazlık ödülünü kimler kazandı, ne zaman olacak, TV8 izle, Acunn.com izle, Survivor izle, özet, adaylar, Acun Ilıcalı, kimle sms yarışmasına girecek, konsey ne zaman olacak ve daha fazlası detaylar haberimizde...
17 Mayıs 2020 21:03- Son Güncelleme - 17 Mayıs 2020 21:07
Google news abonelik

Survivor 17 Mayıs Pazar eleme adayı kimler oldu, dokunulmazlık oyununu kimler kazandı? Survivor’ın 79. yeni bölümü  akşam ekranlara geldi. Ada konseyinde Ünlüler Gönüllüler takımlar hangi isimleri yazdı kafalarda soru işareti. Eleme adayı çıkartmak istemeyen Ünlüler ve Gönüllüler kozlarını dokunulmazlık oyununda paylaştı. Survivor 17 Mayıs Pazar eleme adayı kimler oldu, hangi takım dokunulmazlığı kaybetti? Yarışmada elenecek isim merak konusu. Dokunulmazlığı kazanan takım, eleme adayları

Eleme adayları henüz belli olmadı. Oyunun ilk ayağını kazanan Gönüllüler oldu

 İkinci ayağı henüz sonuçlanmadı. Oyunun ilk ayağını kaybeden Ünlüler takımda eleme adaylarını belirledir ve Aycan ile Mert'in isimi yazdılar. İkilinin ismi en fazla yazılanlar arasında ve eşit olduğu için iki kişi olarak eleme adayı oldular.

İŞTE ELEME ADAYLARI

İŞTE ELEME ADAYLARI

Oyunun ilk ayağını muhteşem oyun çıkararak kazanan Gönüllüler oyunun ikinci ayağında ise rakibine boyun eğmek zorunda kaldı. Oyuna çok hızlı başlayan Ünlüler rakiplerine karşı neredeyse oyun vermemeye çalıştılar. İlk 4 oyunu üst üstte kazarak oyunu 4-0'a getiren Ünlüler daha sonra durumu 4-2'e getirdi. Oyuna ortak olmak isteyen Gönüllülerde atış oyununda neredeyse devirememeleri gözlerden kaçmadı.

Oyuna daha çok odaklanan Ünlüler durumu 9-3'e getirdi ve son oyuna Mert ile Barış çıktı. Mert'in son atışlarda rahat davranarak atışları gözlerden kaçmadı. 5 dubayı devirmeyi başaran Mert, oyunun sonucunu belirledi ve rakiplerini 10-3 kazandılar. Böylelikle oyunun ikinci ayağında dokunmazlık oyununu kazanan taraf Ünlüler oldu ve Gönüllülerden bir isimin yazılmasına sebep oldular. Daha önce Mert ile Aycan'ı yazan Ünlüler rakip takımın kimi yazacağını da merak ettiklerini açıkladılar.

İŞTE ELEME ADAYI

Ünlüler'de en çok oy alan isim; Mert ile Aycan olmuştu. 

Gönüllülerde ise eleme adayı Yasin oldu.

Matchroom Boxing Night | Dillian Whyte vs Dereck Chisora