2020 Survivor Nisa mı elendi? İşte elenen isim ve sms sonuçları...

Acunn.com sms sonuçları video izle! Survivor'da eleme adayları belli oluyor. 23 Haziran Salı günü adaya veda eden isim açıkladı. Eleme adayları Nisa, Sercan ve Evrim oldu. Peki kim elendi, adaya kim veda etti, Nisa mı elendi, Acun Ilıcalı açıkladı mı, sms sonuçları, en az oy alan isim, en fazla oy alan isim kim oldu, sms birincisi kim, sms sonuncusu kim, survivor sms sonuçları, acunn sms sonuçları ne oldu gibi araştırmalar devam ediyor. İşte tüm detaylar..
23 Haziran 2020 00:43- Son Güncelleme - 23 Haziran 2020 18:37
Google news abonelik

Acunn.com sms sonuçları video izle! Survivor'da eleme adayları belli oluyor. 23 Haziran Salı günü adaya veda eden isim açıkladı. Eleme adayları Nisa, Sercan ve Evrim oldu. Peki kim elendi, adaya kim veda etti, Nisa mı elendi, Acun Ilıcalı açıkladı mı, acunn sms sonuçları ne oldu gibi araştırmalar devam ediyor. İşte tüm detaylar.. 

İŞTE O GOL ANLARI

SURVIVOR'DAN KİM ELENDİ?

Dokunulmazlık oyunu sonrası ilk aday Evrim oldu. Evrim'i seçen Cemal Can olmuştu. Bireysel dokunulmazlık oyununda ikinci aday ise Sercan'ın seçtiği Nisa oldu. Son ve üçüncü eleme adayı ise yine Cemal Can'ın seçtiği Sercan oldu. Böylelikle Sercan, Nisa ve Evrim arasında eleme adayı belli oluyor. 

ELENEN İSİM, EVRİM OLDU!

İŞTE SMS SIRALAMASI VE HALK OYLAMASI SONUÇLARI! 23 Haziran Salı

İşte eleme adaylarının sms sonuçları ve adaya veda eden isim! 

Sms birincisi olan isim ise şu şekilde;

23 Haziran Salı Acunn.com’dan Kırmızı takım Mavi takım sms sıralaması videosu izle