• Diğerleri

2020 Survivor Nisa mı elendi? İşte elenen isim ve sms sonuçları...

Acunn.com sms sonuçları video izle! Survivor'da eleme adayları belli oluyor. 30 Haziran Salı günü adaya veda eden isim açıkladı. Eleme adayları Nisa, Barış ve Berkan oldu. Peki kim elendi, adaya kim veda etti, Nisa mı elendi, Acun Ilıcalı açıkladı mı, sms sonuçları, en az oy alan isim, en fazla oy alan isim kim oldu, sms birincisi kim, sms sonuncusu kim, survivor sms sonuçları, acunn sms sonuçları ne oldu gibi araştırmalar devam ediyor. İşte tüm detaylar..
30 Haziran 2020 20:57- Son Güncelleme - 30 Haziran 2020 21:00
Google news abonelik

Acunn.com sms sonuçları video izle! Survivor'da eleme adayları belli oluyor. 30 Haziran Salı günü adaya veda eden isim açıkladı. Eleme adayları Nisa, Berlan ve Barış oldu. Peki kim elendi, adaya kim veda etti, Nisa mı elendi, Acun Ilıcalı açıkladı mı, acunn sms sonuçları ne oldu gibi araştırmalar devam ediyor. İşte tüm detaylar.. 

SURVIVOR'DAN KİM ELENDİ?

Dokunulmazlık oyunu sonrası ilk aday Berkan oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununda ikinci aday ise Nisa oldu.  Son ve üçüncü eleme adayı ise yine Sercan'ın seçtiği Berkan oldu. Böylelikle Berkan, Nisa ve Barış arasında eleme adayı belli oldu. Elenen isim Nisa oldu. 

İŞTE SMS SIRALAMASI VE HALK OYLAMASI SONUÇLARI! 30 Haziran Salı

İşte eleme adaylarının sms sonuçları ve adaya veda eden isim! 

Sms birincisi olan isim ise şu şekilde;

30 Haziran Salı Acunn.com’dan Kırmızı takım Mavi takım sms sıralaması videosu izle

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 2