• Diğerleri

2020 Survivor ödül oyununu kim kazandı? 20 Mayıs Çarşamba

20 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı, ödül ne? TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor yeni bölümünde ödül oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler, ödül oyununda kazanmak için mücadele gösterdi. Peki 20 Mayıs Çarşamba Survivor ödül oyununu kim kazandı, ödül ne oldu Peki 20 Mayıs Çarşamba Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?
20 Mayıs 2020 22:00- Son Güncelleme - 20 Mayıs 2020 22:08
Google news abonelik

TV8'de Survivor heyecanı sürüyor. 20 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı, ödül ne? TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor yeni bölümünde ödül oyunu oynandı. 

Ünlüler ve Gönüllüler, ödül oyununda kazanmak için mücadele gösterdi. Peki 20 Mayıs Çarşamba Survivor ödül oyununu kim kazandı, ödül ne oldu Peki 20 Mayıs Çarşamba Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

İŞTE YAŞANANLAR

Mert'in yokluğunda ilk oyununa çıkan Ünlüler büyük güç kaybı yaşadıklarını oyunun ilk bölümlerinde belli etmeye başladı. Gönüllüler bu boşluğu iyi değerlendirerek oyuna hızlı başladılar. 4 farkla götürdükleri oyunu son bölümlere kadar iyi taşıdılar. 8-4'e kadar gelen oyunda Ünlülerin moral bozukluğu ve güç kaybı yaşadıkları çok net belli oluyordu.

Son günlerde büyük çıkış yakalan Yunus Emre takımı ayakta tutmak için oyun kazanmaya devam ediyor. Ünlüleri ayakta tutan Yunus Emre, oyunun kaybedilmemesi için mücadele veriyordu. Mert'in yokluğunda takımı sırtlayan Yunus Emre oldu. Gönüllüler oyunu kazandık gözü ile bakarken Yunus Emre 8-5 yaparak takımı tekrardan oyunda tutmayı başardı.


Yunus Emre'nin mücadelesi sonrası oyuna Aycan çıktı. Aycan ile Nisa'nın karşılaştığı parkurda iki yarışmacı atış bölümüne hızlı gelmek istedi. Aynı anda gelen ikili atışlara geçti. Atışlarda Nisa 2/2 yapınca takımının 9. sayısını aldı ve final oyunu için arkadaşlarına yardımcı oldu. Final oyununa Gönüllülerden Cemal Can çıkarken, Ünlülerde oyuna devam etmek için mücadeleye çıkan Sercan oldu. Sercan atış bölümüne Cemal Can'da daha çabuk geldi ve atışlara başladı. Sercan ilk atışı yapmasına rağmen geriden gelen Cemal Can, atışlarını yaparak takımının ödülü kazanmasını sağladı. Böylelikle ödülü kazanan takım Gönüllüler oldu.

Uğur Meleke, Manchester City - Aston Villa maçını yorumladı