2020 Survivor takımlar birleşecek mi? 1 Haziran 2020

2020 Survivor'da elemeler devam ediyor. Kurala göre 1 takımda 3 kişi kalırsa tüm takımlar karışacak ve herkes bireysel olacak. Gönüllülerin 4 dokunulmazlık oyununu kazanması sonrası Ünlüler'de elenecek kişi garanti oldu. Peki bundan sonra ne olacak? Takımlar karışacak mı? Yeni takımlar mı kurulacak? Takımlar eşitlenecek mi? Gönüllüler'den Ünlülere kimler geçecek? haftalık sistem ne demek, Bireysel oyunlar mı oynanacak, herkes kendisi için mi oynayacak ve daha fazlası detaylar haberimizde...
31 Mayıs 2020 22:39- Son Güncelleme - 31 Mayıs 2020 22:41
Google news abonelik

Survivor'da bir ilk yaşanıyor. Ünlüler takım olarak 4 kişi kalmıştı. Gönüllüler son 4 dokunulmazlık oyununu kazanarak Ünlüler'den birinin elenmesini sağladılar ve 3 kişi kalmalarına neden oldular. 2020 Survivor'da elemeler devam ediyor. Kurala göre 1 takımda 3 kişi kalırsa tüm takımlar karışacak ve herkes bireysel olacak. Gönüllülerin 4 dokunulmazlık oyununu kazanması sonrası Ünlüler'de elenecek kişi garanti oldu. Peki Survivor'da bundan sonra ne olacak? Takımlar karışacak mı? Yeni takımlar mı kurulacak? Takımlar eşitlenecek mi? Gönüllüler'den Ünlülere kimler geçecek? Bireysel oyunlar mı oynanacak, herkes kendisi için mi oynayacak ve daha fazlası detaylar haberimizde...

PEKİ ŞİMDİ NE OLACAK?

Gönüllüler 4 dokunmazlık oyununu kazanarak 4 kişi kalan Ünlüler'in 4 yarışmacısı da eleme adayı yaptılar. Sercan, Elif, Yunus Emre ve Aycan'ın kaldığı Ünlüler'de bu hafta hepsi eleme adayı oldular ve takımdan bir kişinin elenmesini garantilediler. Böylelikle Ünlüler takımı tamamen dağıldılar. Kurallara göre bir takım 3 kişi kalırsa takımlar karışacak ve bireysel oyunlara dönülecek.

İŞTE YENİ SİSTEM İÇİN ACUN ILICALI'NIN AÇIKLAMASI

İŞTE YENİ SİSTEM İÇİN ACUN ILICALI'NIN AÇIKLAMASI

Bundan sonra haftalık takımlar olacak. Her hafta ayrı takımlar oluşacak ve her takım en fazla  4 kişi olacak. Salı günü elemeden sonra Çarşamba günü konsey olacak ve yeni takımlar belli olacak. Yeni takımlar ise bir parkurda 10 yarışmacı tek tek performans oyunu oynayacak. 10 yarışmacının en iyi 4 oyuncusu 1 ve 4, 2 ve 4 şeklinde final yarışmasına çıkacaklar ve takım kaptanlık yarışması yapacaklar. Böylelikle kazananlar kendi takımlarını kuracak. İlk 2 olan kişiler ilk haftanın takımını tek tek seçerek belirleyecek. Performans oyunu olacak ve en iyi iki yarışmacı ada konseyinde tek tek isimleri seçecekler. 1 hafta boyunca o takımlar kendi aralarında oynayacaklar.

İlk 2'ye kalan yarışmacılar takımlarını seçmek için kendi aralarında bir oyun daha oynayacak. Kazanan kişi ilk isim söyleyen kişi olacak. Yeni takımlar kurulduktan sonra kadın ve erkek yarışmacıları kendi aralarında da yarışma yapacaklar. Artık yarışmalar sadece kadın- kadın, erkek-erkek değil kadın-erkek arasında da yapılacak.

Bu kez hakem futbolcu dövdü! İşte o görüntüler...