2020 Survivor Yasin mı elendi? İşte elenen isim ve acunn.com sms sonuçları...

Acunn.com sms sonuçları video izle! Survivor'da eleme adayları belli oluyor. 11 Temmuz Cumartesi günü adaya veda eden isim açıkladı. Eleme adayları kim oldu? Berkan, Yasin, Cemal Can ve Barış eleme adayı oldu. Peki kim elendi, adaya kim veda etti, Yasin mi elendi, Acun Ilıcalı açıkladı mı, sms sonuçları, en az oy alan isim, en fazla oy alan isim kim oldu, sms birincisi kim, sms sonuncusu kim, survivor sms sonuçları, acunn sms sonuçları ne oldu gibi araştırmalar devam ediyor. İşte tüm detaylar..
11 Temmuz 2020 19:31- Son Güncelleme - 11 Temmuz 2020 19:33
Google news abonelik

Acunn.com sms sonuçları video izle! Survivor'da eleme adayları belli oluyor. 11 Temmuz Cumartesi günü adaya veda eden isim açıkladı. Eleme adayları kim oldu? Berkan, Yasin, Cemal Can ve Barış eleme adayı mı oldu? Peki kim elendi, adaya kim veda etti, Yasin mi elendi, Acun Ilıcalı açıkladı mı, sms sonuçları, en az oy alan isim, en fazla oy alan isim kim oldu, sms birincisi kim, sms sonuncusu kim, survivor sms sonuçları, acunn sms sonuçları ne oldu gibi araştırmalar devam ediyor. İşte tüm detaylar.. 

Acunn.com Survivor sms sıralaması video izle

Survivor 2020’de adaya veda eden isim bu gece sms sıralamasına göre belli olacak. Mavi ve kırmızı takımlar, bu hafta dokunulmazlık oyunlarını oynamış, Eleme adayları belli oluyor.

 11 Temmuz Cumartesi Acunn.com’dan Kırmızı takım Mavi takım sms sıralaması videosu izle

2020 SURVİVOR KİM ELENDİ? 11 TEMMUZ CUMARTESİ

Dokunulmazlığı kazanan isim Cemal Can oldu. Böylelikle eleme adayları Yasin, Berkan ve Barış oldu. Eleme yarın (12 Temmuz Pazar) gününe ertelendi. Elenen isim yarın açıklanacak.