2020 Survivor Yasin mı elendi? İşte elenen isim ve acunn.com sms sonuçları...

Acunn.com sms sonuçları video izle! Survivor'da eleme adayları belli oluyor. 13 Temmuz Pazartesi günü adaya veda eden isim açıkladı. Eleme adayları kim oldu? Yasin, Cemal Can ve Barış eleme adayı oldu. Peki kim elendi, adaya kim veda etti, Yasin mi elendi, Acun Ilıcalı açıkladı mı, sms sonuçları, en az oy alan isim, en fazla oy alan isim kim oldu, sms birincisi kim, sms sonuncusu kim, survivor sms sonuçları, acunn sms sonuçları ne oldu gibi araştırmalar devam ediyor. İşte tüm detaylar..
13 Temmuz 2020 20:53- Son Güncelleme - 13 Temmuz 2020 20:55
Google news abonelik

Acunn.com sms sonuçları video izle! Survivor'da eleme adayları belli oluyor. 13 Temmuz Pazartesi günü adaya veda eden isim açıkladı. Eleme adayları kim oldu?  Yasin, Cemal Can ve Barış eleme adayı mı oldu? Peki kim elendi, adaya kim veda etti, Yasin mi elendiAcun Ilıcalı açıkladı mı, sms sonuçları, en az oy alan isim, en fazla oy alan isim kim oldu, sms birincisi kim, sms sonuncusu kim, survivor sms sonuçları, acunn sms sonuçları ne oldu gibi araştırmalar devam ediyor. İşte tüm detaylar.. 

Acunn.com Survivor sms sıralaması video izle

Survivor 2020’de adaya veda eden isim bu gece sms sıralamasına göre belli olacak. Mavi ve kırmızı takımlar, bu hafta dokunulmazlık oyunlarını oynamış, Eleme adayları belli oluyor.

 13 Temmuz Pazartesi Acunn.com’dan Kırmızı takım Mavi takım sms sıralaması videosu izle

2020 SURVİVOR KİM ELENDİ? 13 TEMMUZ PAZARTESİ

Son elenen isim ise Yasin oldu. Finale kalanlar ise Cemal Can ile Barış oldu.