• Diğerleri

2020 Survivor Yasin Obuz diskalifiye mi edilecek?

2020 Survivor Yasin Obuz diskalifiye mi edilecek? Acun, Yasin Obuz hakkında neler söyledi? Survivor'un 85. yeni bölümünde konsey heyecanı yaşandı. Diğer yarışmacılarla tartışan Yasin Obuz diskalifiye mi edilecek? İşte detaylar...
23 Mayıs 2020 23:17- Son Güncelleme - 23 Mayıs 2020 23:19
Google news abonelik

Survivor'da Yasin Obuz diskalifiye mi olacak? 23 Mayıs Cumartesi günü, Suvivor'un 85. bölümünün heyecanı yaşandı. Ada konsenin de heyecanı yaşanırken Acun Ilıcalı, Yasin Obuz'u uyardı. Başarılı yarışmacının diskalifiye edilip edilmeyeceği merak ediliyor. 2020 Survivor Yasin Obuz diskalifiye mi edilecek? İşte detaylar...

2020 Survivor Yasin Obuz diskalifiye mi edilecek?

Survivor'un 85. bölümünde Acun Ilıcalı, yarışmacı Yasin Obuz'u tartışmalarından dolayı uyardı. Her yarışmacıyı görmek isterim diyen Ilıcalı, "Ben her yarışmacının devam etmesini isterim ancak bu yaptıların çok oluyor" dedi.

Ancak bir diskalifiye durumu söz konusu değil.

SURVİVOR YASİN OBUZ KİMDİR?

21 Kasım 1988’de Diyarbakır'da doğan ve 3 kardeşi olan Yasin Obuz, çocukluğundan bu yana spor yapıyor.

İlk spor lisansı 1998'de çıkan Obuz, amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Bunların yanı sıra,çocukluğunda 2 yıl jimnastik yaptı, voleybol ve basketbol da oynadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde okuyan Obuz, üniversite yıllarında ise spor olarak fitness yaptı. Üniversitede mutfağa merak saldığı için yemek yapmayı öğrenmeye başladı. 

Yemek yaparken mutlu olduğunu fark eden Yasin, bir dönem Rusya St. Petersburg’da yaşadı ve yaklaşık olarak 20 ülke gezdi. Gittiği ülkelerin mutfak kültürlerini, eğlence tarzlarını, yaşayış biçimlerini gözlemledi. Şimdi kendisine ait küçük bir işletmesi var.

Geçen sezon Masterchef yarışmasına katılan Yasin bu şekilde Survivor'a seçildi.

Chelsea - Crystal Palace (2-0) - Maç Özeti - Premier League 2019/20