• Diğerleri

2020 Survivor Yunus Emre diskalifiye mi edilecek?

2020 Survivor Yunus Emre diskalifiye mi edilecek? Acun, Yunus Emre hakkında neler söyledi? Survivor'un 94. yeni bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Berkan ile Yunus Emre yine kavga etti. Acun Ilıcalı, Yunus Emre'yi oyunda ihraç etti. Yunus Emre, elenecek mi, eleme adayları iptal mi olacak, kim adaya veda edecek, Yunus Emre için son karar ne oldu. Diğer yarışmacılarla tartışan Yunus Emre diskalifiye mi edilecek? İşte detaylar...
1 Haziran 2020 21:46- Son Güncelleme - 1 Haziran 2020 21:52
Google news abonelik

Survivor'da Yasin Obuz diskalifiye mi olacak? 1 Haziran Pazartesi  günü, Suvivor'un 94. bölümünün heyecanı yaşandı. Yemek, masaj, araba ödülü heyecanı yaşanan ödül oyununda Yunus Emre ile Berkan kavga etti. Yunus Emre, yine küfür etmesinden sonra  Acun Ilıcalı, Yunus Emre'yi uyardı. Başarılı yarışmacının diskalifiye edilip edilmeyeceği merak ediliyor. 2020 Survivor Yunus Emre diskalifiye mi edilecek? İşte detaylar...

2020 Survivor Yunus Emre diskalifiye mi edilecek?

Yunus Emre ile Berkan, yine kavga etmeye başladı. Sert geçen oyunlarda birbirleriyle tartışan ikili arasında gerilim her geçen oyunda daha da yükselmeye başladı. Yunus Emre, son oyunda Berkan'a küfürler etmesi sonrası araya giren Acun Ilıcalı, Yunus Emre'yi oyundan ihraç etti. Yunus Emre'ye sen artık sözlerden de anlamıyorsun diyen Acun Ilıcalı, Yunus Emre'yi oyundan ihraç ederek Ünlüler'in oyuna 3 kişi olarak devam etmesini sağladı. Son karar ise Yunus Emre, bu seferlik sadece uyarı aldı. Bundan sonra argo kelimeler kullanırsa Survivor'dan elenecek.

Survivor Yunus Emre Kimdir?
29.03.1993 İstanbul/Silivri’de doğan ve hala Silivri’de ikamet eden model, 1.85 boyunda ve 82 kilo. 2 çocuklu ailenin tek oğlu olan Survivor Yunus Emre, Açıköğretim Fakültesi’nde Ulaştırma Lojistik okuyor.

Lise hayatında yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilo aldığını ve okuldayken aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okulu bir türlü sevemediğini ifade eden Yunus Emre, bu sebeple tedavisi sona erdiğinde okul çıkışı şehir stadında koşarak 96 kilodan 64 kiloya düşmeyi başarmış.

17 yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başlayan Yunus Emre, 18-19 yaşlarında Fashion Week'lerde çıkmaya başladıktan sonra modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle kum torbasının başında saatler geçirdiğini, küçüklüğünde ise hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini fakat ailesinin buna izin vermediğini söylüyor.

LeBron James - Ters Değirmen Smaçları | NBA 2015/16 - 2019/20