2021 Survivor Yiğit Oruçoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte hayat hikayesi...

2021 Survivor'a yeni katılan ve ilk haftada eleme adayı olan Yiğit Oruçoğlu merak konusu olmaya başlandı. Survivor Yiğit Oruçoğlu kimdir, kaç yaşında gibi merakla araştırma yapanlar ayrıca Survivor Yiğit Oruçoğlu nereli ve boyu kaç gibi aramalar da yapıyorlar. Survivor Yiğit Oruçoğlu sevgilisi var mı ve instagram hesabı hangisi gibi meraklar sürerken Survivor Yiğit Oruçoğlu elendi mi gibi araştırmalar da sürüyor. İşte tüm detaylar...
23 Şubat 2021 21:51- Son Güncelleme - 23 Şubat 2021 21:57
Google news abonelik

2021 Survivor'da bu akşam eleme gecesi yaşanıyor. Eleme adaylarından biri ise Yiğit Oruçoğlu oldu. 2021 Survivor Yiğit Oruçoğlu kimdir ve ne iş yapar gibi meraklara detaylı olarak bir haber hazırladık. Survivor yeni yarışmacısı ve eleme potasında olan Yiğit Oruçoğlu hakkında merak edilen tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte hayat hikayesi dahil tüm detayları da yer alıyor...

2021 Survivor Yiğit Oruçoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Survivor Yiğit Oruçoğlu, 19 Ocak 2000 tarihinde İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdu. 21 yıllık yaşantısını İstanbul’da sürdürmeye devam eden Yiğit Oruçoğlu, aslen anne tarafından Trabzon, baba tarafından ise Erzincanlıdır. Yiğit Oruçoğlu, eğitim hayatını ise Doğuş Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği okuyarak devam ettirmektedir.

Yiğit Oruçoğlu, bugüne kadar hayatında sürekli sporun olduğunu, Survivor’a hayallerini gerçekleştirmek için geldiğinden ve yarışmada elinden gelenin en iyisini yapacağını söylüyor. 14 yaşına kadar profesyonel yüzme sporuyla ilgilenen, sonrasında da 5 sene aktif basketbol oynayan Yiğit Oruçoğlu, şu an aktif olarak Crossfit sporu ile ilgileniyor. Oruçoğlu, Survivor’a oldukça kuvvetli bir fizikle geldiğini belirtiyor. 

Yiğit Oruçoğlu boyu kaç?

Survivor Yiğit Oruçoğlu boyu, 1.87 ve  84 kilodur.

Ayrıca Yiğit Oruçoğlu, 14 yaşına kadar profesyonel yüzme sporu ile daha sonrasında 5 sene basketbolda birçok müsabakada yer almıştır. Şu an aktif olarak Crossfit sporu ile ilgilenen başarılı sporcudur.

Yiğit Oruçoğlu’nun instagram hesabı nedir?

Yiğit Oruçoğlu’nun Instagram adresi :yigitorucoglu’dur.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!