AjanssporAjansspor uygulamasını indir

2022 Survivor SMS sıralaması EXXEN - gönüllüler - Ünlüler SMS sıralaması

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 20 Nis 2022 - 18:42 / Son Güncelleme : 20 Nis 2022 - 19:41

20 Nisan 2022 Survivor All Star Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında sms sıralaması açıklandı mı? Acunn.com'da sms sıralaması yayınlandı mı? Ünlüler takımında SMS birincisi kim oldu?

AJANSSPOR PLUS

Her bölümü heyecan ve aksiyon içeren Survivor'da bir kişi 20 Nisan 2022 gecesinde adaya veda edecek. Peki, Ünlüler takımında SMS birincisi kim oldu? Eleme konseyinde hangi yarışmacının final hayalleri yarıda kaldı? Son saatlerde Survivor 2022 sms sıralaması Acunn.com araştırmaları bir hayli yoğunlaşmış durumda. İşte tüm detaylar...

Survivor SMS sıralaması Exxen.com'da yayınlandı mı?

Survivor'da sms sıralamasının ilk versiyonu, Acun Ilıcalı'nın dijital içerik platformu Acunn.com'da yayınlanıyor. Bu nedenle, izleyicilerin büyük çoğunluğu; adadan ilk elenen ismi öğrenebilmek için Survivor SMS sıralaması  Acunn.com, Survivor  Acunn.com sıralaması gönüllüler gibi araştırmalar yapıyor. Şu ana kadar sms sıralamasına ilişkin herhangi bir yayın yapılmazken; bugün gönüllüler adasından bir yarışmacı adaya veda edecek. Peki, Survivor eleme adayları kim?

Survivor All Star kim elendi, kim gitti?


Survivor All Star'da Evrim, Ayşe, Nisa ve Yağmur arasından bir kişi bu gece adaya veda edecek. Acun Ilıcalı elenen ismi konseyde açıklayacak. Noter tarafından tasdik edilecek olan sms sonuçlarından sonra bir kişi adaya veda ediyor. Elenen isim henüz açıklanmadı ve eleme gecesi başlamadı. Elenen isim belli olduğu an haberimiz güncellenecektir.

Survivor oy ne kadar?


​Dopdolu içeriği ve SURVIVOR yarışmasına özel ücretsiz oy kullanma hakkı ile ayda 35,70 TL'ye SURVIVOR Tarifesi! (Geçmiş fiyat olabilir)

Survivor 2022 SMS ücreti ne kadar?
 

Survivor SMS oy kullanma nasıl yapılır ve nereden yapılır? Survivor 2021'de şampiyon olmasını istediğiniz yarışmacıların adını yazıp 1890'a SMS atarak oy verebilirsiniz. Bu işlem için oy veren izleyicilerden 2.9 TL ücret alınmaktadır. (Fiyatlar geçmiş tarife olabilir. Kontrol ederek gönderiniz)