• Diğerleri

22 Nisan Sayısal Loto sonuçları sorgulama! MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları

22 Nisan Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından 1316. hafta çekilişi gerçekleştirilen Sayısal Loto'nun büyük ikramiye kazandıracak şanslı numaraları belli oldu. Sayısal Loto 22 Nisan 2020 çekiliş sonuçlarını öğrenmek isteyen şans oyunu tutkunları haberimizden sorgulama işlemi yapabilir. İşte 22 Nisan Sayısal Loto sonuçları sorgulama...
22 Nisan 2020 21:49- Son Güncelleme - 22 Nisan 2020 21:49
Google news abonelik
22 Nisan Sayısal Loto sonuçları sorgulama! MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? sorusu cevap buldu. Milli Piyango İdaresi (MPİ) Galatasaray Şubesi'nde 1316. hafta çekilişi gerçekleştirilen Sayısal Loto'nun büyük ikramiye kazanan numaraları belli olduİşte 22 Nisan Sayısal Loto sonuçları sorgulama...

 

22 NİSAN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI: 05 - 09 - 10 - 27 - 35 - 45

SAYISAL LOTO OYUNU ÖZELLİKLERİ
 
İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan şans oyunudur. 

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Sayısal Loto oyunu çekilişleri Çarşamba ve Cumartesi günlerinde yapılmaktadır.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

Didier Drogba | İz Bırakanlar - Premier League