AjanssporAjansspor uygulamasını indir

24 Ocak 2022 Survivor Panorama canlı izle - TV8 canlı izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 24 Oca 2022 - 01:40 / Son Güncelleme : 25 Oca 2022 - 02:08

TV8 ekranlarına gelen Survivor Panorama merak konusu olmaya devam ediyor. Survivor Panorama canlı izle, TV8 canlı izle gibi aramalar sürüyor. İşte tüm detaylar...

AJANSSPOR PLUS

Survivor All Star yarışmasının tartışıldığı Survivor Panoroma programı hakkında araştırmalar sürüyor. İzleyiciler Survivor Panoroma canlı izle ve TV8 canlı izle gibi aramalar yapıyorlar. İşte tüm detaylar...

Survivor Panorama 2022 saat kaçta?

 
Program hafta içi her gün saat 13:30'da izleyici ile buluşacak. Survivor Panorama 13.30-16.00 saatleri arasında ekranlarda olacak. Survivor Panoramo'nın yeni sezonunda Kübra Açıl, Hakan Hatipoğlu ve Damla Can yer alıyor.

Survivor Panorama 2022 kim sunuyor?

 
Geçtiğimiz hafta sonu Survivor All Star başladı. Survivor Panorama sunucuları ise izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki Survivor Panorama sunucuları kimler? Survivor Panoramo'da bu sene Kübra Açıl, Hakan Hatipoğlu ve Damla Can yer alıyor.

Birbirinden iddialı yarışmacıların yer aldığı yarışmaya ait ilk yorumlar, tüm yarışmacılar hakkında yapılacak ilk değerlendirmeler ve tüm merak edilenler Survivor Panorama'da ekrana geliyor.