AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş Alexis Perez'i İstiyor! Trabzonspor Otamendi için Devrede

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 24 Haz 2022 - 12:05 / Son Güncelleme : 24 Haz 2022 - 12:15

Giresunspor'un stoperi Alexis Perez, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş'a transfer olacak mı? Trabzonspor, Otamendi'yi transfer edecek mi? İşte detaylar.

AJANSSPOR HABER

Giresunspor'un Kolombiyalı stoperi Alexis Perez'in bağlı bulunduğu menajerlik şirketinin ortaklarından Noray Nakış, Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olurken, futbolcunun İstanbul'daki büyük takımlara transfer olasılığı hakkında açıklamalar yaptı. Nakış, Trabzonspor'un, Arjantin Milli Takımı stoperi Nicolas Otamendi ile ilgilendiğini söyledi.

"Ona büyük takımlar talip oluyor"

Noray Nakış, "Perez bizim grubumuzun oyuncusu. Giresunspor'da çok başarılı bir sezon geçirdi. 1 yıl daha sözleşmesi var. Ona büyük takımlar talip oluyor. Bundan dolayı gururluyuz. Kendisine Duabi'den bir teklif var. İngiltere'den bir teklif geldi. Biz ağırlıklı olarak Türkiye ve İngiltere'den gelen teklif üzerinde duruyoruz." ifadelerini kullandı.

"Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili transfer gelişmesi var"

Sözlerine devam eden Nakış, "Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili bir transfer gelişmesi var. Bu kulüpler adına arayanlar oldu. Ama biz resmî bir teklif bekliyoruz. Aracılar üzerinden müzakere yapmayız. Giresunspor'a saygımız var. Giresunspor'un da resmî teklif karşısında kolaylık sağlayacağını düşünüyorum." şeklinde konuştu.

"Fenerbahçe daha ciddi gözüktü"

Sarı-Lacivertliler'den gelen aramanın daha ciddi olduğunu vurgulayan Nakış "Fenerbahçe'den arayanlar oyuncunun Giresun'daki yaşamının nasıl olduğunu ve İstanbul'daki yaşama nasıl baktığını, sosyal beklentilerini sordular. Bu tutum bence paradan daha önemli. Bize daha ciddi gözüktü" dedi.

"Trabzonspor, Otamendi ile ilgileniyormuş"

Nicolas Otamendi için Trabzonspor adına kendisini aradıklarını belirten Noray Nakış, "Nicolas Otamendi için Trabzonspor adına bizi aradılar. Trabzonspor, Otamendi ile ilgileniyormuş. Madem ilgileniyorsa Otamendi'ye bir teklif gönderir; sonrasında oyuncuyla görüşürüz." açıklamasını yaptı.

"Oyuncunu aklını karıştıramam"

Nakış, "Ben Otamendi'ye 'Sen Trabzonspor için kaç para istiyorsun?' diyemem ki. Resmî teklif vermeleri gerekiyor. Beni arayan Trabzonspor'dan Otamendi transferi için yetki aldığını söyledi. Bana gerçek bir teklif versinler. Otamendi ile her şeyi konuşuruz. Aksi hâlde oyuncunu aklını karıştıramam. Birkaç ay sonra Dünya Kupası var. Arjantin Milli takımın temel oyuncusu" dedi.