33'lük Serdar Özkan için kimse bedel ödemedi

14 Ocak 2020 14:41- Son Güncelleme - 14 Ocak 2020 14:50
Google news abonelik

Bursaspor ile sözleşme imzalayan Serdar Özkan'ı transfer eden kulüplerin bonservis ödememesi dikkat çekti. 14 farklı takımda forma giyen tecrübeli oyuncu için hiçbir takımın kasasından para çıkmadı.

Ceyhun KUBURLU

2003 yılında büyük umutlarla Beşiktaş altyapısından çıkan 33 yaşındaki Serdar, 14 farklı takımın formasını giydi. Bir dönem Galatasaray'a da transfer olan oyuncu için, bugüne kadar hiçbir takım transfer bedeli ödemedi.

Ancak formasını giydiği takımlar ne zaman 4 büyüklerle mücadele etse Serdar Özkan da kariyerinin en iyi topunu oynadı ve transfer dönemlerinde gündemde kaldı. Oyuncunun bugüne kadar yeşil sahalardan kazandığı paranın ise yaklaşık 20 milyon lirayı bulduğu tahmin ediliyor.

SERDAR ÖZKAN'IN PİYASA DEĞERİ

SERDAR ÖZKAN'IN PİYASA DEĞERİ

Oyuncunun bugünkü değeri 350 bin Euro. Kariyeri boyunca Serdar Özkan en fazla 4 milyon Euro değerine ulaştı.

ARDA TURAN SERDAR ÖZKAN İÇİN NELER DEMİŞTİ?

Başakşehir ile sözleşmesini fesih eden ve şimdilik Barcelona'ya geri dönen Arda Turan; verdiği bir röportajda arkadaşı Serdar Özkan için, "Bana çalım atmayı Serdar Özkan öğretti" demişti. Aynı anda büyük takımların kapısından giren ikiliden Arda Turan'ın yolu Barcelona'ya kadar uzanmıştı.

ARDA TURAN İÇİN NE KADAR BONSERVİS ÖDENDİ?

 ARDA TURAN İÇİN NE KADAR BONSERVİS ÖDENDİ?

Serdar Özkan'ın aksine daha az kulüpte forma giyen Arda için Atletico Madrid Galatasaray'a 12 milyon euroluk; Barcelona da Atletico'ya 35 milyon euroluk bonservis bedeli ödedi. 32 yaşındaki oyuncu için toplam 47 milyon euroluk ödeme yapıldı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilemden kullanılamaz.

 

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 10