5 Nisan Fox CNN Habertürk canlı izle TV seyret Fox Ana Haber

Son dakika koronavirüs haberleri... 5 Nisan koronavirüs ile ilgili son gelişmeleri ve Sağlık Bakanlığı açıklamaları FOX TV canlı izleyin. Vatandaşlar, CNN Türk, Habertürk ve Fox TV haberleri canlı izlemek için yayın arayışında. Koronavirüs vaka sayıları ve yapılan açıklamalar, son dakika bilgiler i programda yer alacak! FOX TV Ana haber canlı izle
5 Nisan 2020 19:02- Son Güncelleme - 5 Nisan 2020 19:05
Google news abonelik

Vatandaşlar, son dakika koronavirüs bilgilerine ulaşmak için FOX Ana Haber canlı izle araştırmaları yapıyor. Koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu? Habertürk, CNN canlı izleyerek bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Bİz de haberleri canlı TV'den izleyebilmeniz için merak edilenleri payaştık. Canlı TV izlemek için bilgiler haberimizde...

Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesinde corona virüse dair son rakamları yayınlıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise Twştter hesabından güncel tabloyu yayınlıyor. Türkiye günlük koronavirüs tablosyuna göre vaka sayısı 23.934'e yükseldi. Toplam vefat sayısı ise 501 oldu. 

Sağlık Bakanlığın internet sitesinde yer alan "Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu"nun güncel verilerine göre, bugün 19 bin 664 test yapıldı. Bu kapsamda 3 bin 13 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu.

 Son 24 saatte 76 hasta vefat etti, 302 hasta ise iyileşerek taburcu edildi.

Toplam test sayısı 161 bin 380, toplam vaka sayısı 23 bin 934, toplam vefat sayısı 501, toplam yoğun bakım hasta sayısı 1311, toplam entübe hasta sayısı 909, toplam iyileşen hasta sayısı 786 oldu. 

FOX TV CANLI İZLE

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu"nun güncel verilerini, Twitter hesabından paylaştı.

Koca, paylaşımında, bugüne kadar yapılan 161 bin 380 testin yüzde 12,18'inin son 24 saat içinde gerçekleştiğini vurguladı.

Taburcu edilen hasta sayısına da dikkati çeken Koca, "İyileşen hasta sayımızda önemli artış oldu. Dün toplam 484 olan iyileşen hasta sayımız bugün 786'ya ulaştı. Virüs, gücünü temas ortamından alıyor. Virüse bu fırsatı tanımayalım." ifadelerini kullandı.

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara sosyal medyadan yaptığı açıklamasında "Koronavirüs aşısı, hayvanlarda antikor cevabı oluşturdu, şimdi sıra bu cevap hastalıktan koruyacak mı ona bakmada" dedi.

Çin’den yayılan koronavirüs salgını tüm dünyayı etkisi altına alırken, ülkemizde aşı ve ilaç tedavisi için çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda resmi sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, aşıyı ilk kez hayvanlar üzerinde denediklerini ve olumlu dönüş aldıklarını belirtti.

HABERTÜRK CANLI İZLE

Saha göle döndü, hakem maçı oynatmaya devam etti