500 binlik oynamak istiyor!

Galatasaray son dakika haberi... Belhanda ve Feghouli’den sonra yönetim Falcao’yu da öfkelendirdi. Fatih Terim, Kolombiyalı yıldızla özel görüşürken, Rafamel Falcao Erzurum maçında bu haftaki polemikleri cevap vermek istiyor. İşte detaylar...
23 Ekim 2020 13:37- Son Güncelleme - 23 Ekim 2020 13:59
Google news abonelik

Burhan Can TERZİ - AJANSSPOR

Galatasaray’da başkan Mustafa Cengiz ve yönetiminin uzun süredir Belhanda ve Feghouli’ye yönelik söylemleri takım içerisindeki huzuru etkilemişti. İki oyuncuya Falcao da katıldı.

İki oyuncunun sürekli maaşlarının gündeme getirilmesi ve indirim yapmadıklarının kamuoyunda başkan tarafından dillendirilmesi Belhanda ile Feghouli’yi kızdırmıştı. Yönetimin sinirlendirdiği bir başka isim yıldız Kolombiyalı Falcao oldu.

Başkan Mustafa Cengiz’in, "Falcao gelecek, goller atacak, 500 bin forma satacak dediler. Sattığımız forma sayısı 30 bin" şeklindeki ifadeleri yıldız golcüyü sinirlendirdi. 

Son birkaç gündür gündemi sarsan bu söylemler Florya’yı da sarstı. Teknik direktör Fatih Terim duruma el koyup futbolcularıyla bir toplantı yaparken, dış dünyaya kulaklarını tıkamalarını istedi.

Falcao’yla da özel konuşan tecrübeli teknik adam; tüm eleştirilere sahada cevap vermesi gerektiği belirtererek Kolombiyalı forvete takımın yıldızı olduğunu hatırlattı.

Erzurum maçı öncesi çok hırslı olan Kolombiyalı, bu haftayı boş geçmek istemiyor.

Galarasaray’ın kritik maça şu 11’le çıkması bekleniyor:

Okan, Omar, Luyindama, Marcao, Saracchi, Taylan, Babel, Belhanda, Emre Kılınç, Arda, Falcao