69 Yaşındaki Yılmaz Vural'dan Fenerbahçe'ye: Elbet Bir Gün Kavuşacağız

İsa Kethüda
12.01.2022 - 19:00 | Son Güncellenme: 12.01.2022 - 19:16

Fenerbahçe haberleri... Fenerbahçe'nin teknik direktör İsmail Kartal ile anlaşmasının ardından Yılmaz Vural sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

AJANSSPOR-HABER

Fenerbahçe'de teknik direktörlük görevi için İsmail Kartal'la anlaşılmasının ardından Yılmaz Vural, sosyal medya hesabından bir paylaşımda daha bulundu.

Yılmaz Vural'dan Fenerbahçe'ye

69 yaşındaki çalıştırıcı, "Elbet bir gün buluşacağız" ifadelerini kullandı. 

Trend Topic olmuştu

Bilindiği üzere; Yılmaz Vural, Vitor Pereira ile yolların ayrılmasının hemen ardından sosyal medya Twitter'da Trend Topic olmuş ve, "Yine Trend Topic olmuşum. Bana olan güveninize ve sevginize teşekkür ederim. Yorumlarınızı okuyorum. Her şeyin hayırlısı" paylaşımını yapmıştı. 

Ali Koç: "Yılmaz Hocayı çok severim

Sarı-lacivertli takımda kulüp başkanı Ali Koç da, Adana Demirspor maçı öncesi Yılmaz Vural ile ilgili, "Yılmaz Hocayı çok severim çok iyi bir Fenerbahçelidir." şeklinde yanıt vermişti. 

İlgini Çekebilir
Ali Koç yeni sezon uçağını kaldırdı!
Habere Git

"Fenerbahçe'yi çok istiyorum"

Öte yandan, daha önce Fenerbahçe'yi çalıştırmayı çok istediğini vurgulayan Vural, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Fenerbahçe'yi çok istiyorum çok iyi top oynatırım. Bazı yöneticilerle görüştüm. İnşallah Ali Bey'in aklına girer de bizi de Fenerbahçe'ye yakıştırır, oraya getirir. Ben orada olursam kimseyi mahcup etmem. Diğer alternatiflerden daha fazla iş yapacağımı düşünüyorum."

İlgini Çekebilir
Ali Koç'un İsmail Kartal kararının perde arkası... Herkes 'Hayır' dedi
Habere Git
Senin için hazırladığımız haberler