9 Haziran Salı Survivor’dan kim elendi? Flaş isim!

9 Haziran Salı Survivor’dan kim elendi? TV8’in fenomen yarışması Survivor’ın 102. yeni ve son bölümü bu akşam ekranlara geldi. Dokunulmazlık sonrası Cemal Can ve Barış aday olmuştu. Acunn.com videodaki sms sıralamasına göre elenen yarışmacı belli oldu. Peki Survivor 9 Haziran Salı yarışmadan kim elendi, işte adaya veda eden isim! Ünlüler Takımı’ndan bir isim halk oylamasına göre adaya veda etti. İşte detaylar…
9 Haziran 2020 20:07- Son Güncelleme - 9 Haziran 2020 22:25
Google news abonelik

9 Haziran Salı Survivor’dan kim elendi? TV8’in fenomen yarışması Survivor’ın 102. yeni ve son bölümü bu akşam ekranlara geldi. Cemal Can ve Barış eleme adayları olmuştu. Acunn.com videodaki sms sıralamasına göre elenen yarışmacı belli oldu. Peki Survivor 9 Haziran Salı yarışmadan kim elendi, işte adaya veda eden isim! Bir yarışmacı halk oylamasına göre adaya veda etti. İşte detaylar…

9 Haziran Salı Survivor kim elendi? | SMS Sıralaması

Survivor yeni bölümü bu akşam TV8’de ekranlara geldi. Mavi ve kırmızı takımlar kurulduktan sonra, iki dokunulmazlık oyunu oynadılar.

Dokunulmazlık oyununun ilkini kırmızı takım kazanmış ve mavi takım eleme adayı olarak Cemal Can’i belirlemişti. İkinci dokunulmazlık oyununda ise kazanan takım maviler olmuştu.

Kırmızı takım, ada konseyinde ise aday olarak Barış’ı seçti. Buna göre Cemal Can ve Barış dokunulmazlık oyunları sonrasında iki aday olarak çıktı. Öte yandan iki aday da, sms birincilerine göre belli olacak. SMS birinciler birer isim söyleyecek.

SMS birincileri, halk oylamasına göre belli olacak. Toplamda dört adayın çıkmasının ardından bu defa sms sıralamasına göre elenen yarışmacı kim sorusu cevap bulacak. 

Tüm bilgiler, haberimizde yer alacak.

İŞTE ELEME ADAYLARI VE ELENEN İSİM

Mavi Takım: Evrim, Yasin
Kırmızı Takım; Yunus Emre, Berkan

Elenen isim ise Yunus Emre oldu. Adaya veda eden Yunus Emre, açıklama yaptıktan sonra meşaleyi alarak adadan ayrıldı.