• Diğerleri

A Milli Futbol Takımı kadrosu açıklandı! Atiker Konyaspor'dan flaş tepki

Görev süresi 1 Haziran 2019'da başlayacak Şenol Güneş, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından A Milli Takım'ın 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri H Grubu'nda 22 Mart'ta deplasmanda Arnavutluk ve 25 Mart'ta Eskişehir'de Moldova ile oynayacağı maçlar için görevlendirildi ve 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri H Grubu'nda mücadele edecek A Milli Futbol Takımı'nın kadrosu belli oldu. Kadro açıklanır açıklanmaz Atiker Konyaspor, yıldız kalecisi Serkan Kırı
15 Mart 2019 20:02- Son Güncelleme - 15 Mart 2019 20:02
Google news abonelik

A Milli Futbol Takımı kadrosu açıklandı! Atiker Konyaspor'dan flaş tepki

A Milli Futbol Takımı kadrosu açıklandı! Atiker Konyaspor'dan flaş tepki

Görev süresi 1 Haziran 2019'da başlayacak Şenol Güneş, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından A Milli Takım'ın 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri H Grubu'nda 22 Mart'ta deplasmanda Arnavutluk ve 25 Mart'ta Eskişehir'de Moldova ile oynayacağı maçlar için görevlendirildi ve 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri H Grubu'nda mücadele edecek A Milli Futbol Takımı'nın kadrosunı belirledi.

Kadro açıklanır açıklanmaz Atiker Konyaspor, yıldız kalecisi Serkan Kırıntılının aday kadroya alınmamasına sosyal medya hesabı twitter'dan tepki gösterdi.

Daha önce ay - yıldızlı formayı giyen Konyaspor'un başarılı filebekçisi Serkan Kırıntılı A Milli Takımın kadrosunda yer almayınca Atiker Konyaspor twitter üzerinden tepki gösterdi.  Sosyal medya hesabından Serkan Kırıntılı'nın fotoğrafını paylaşan yeşil -  beyazlı kulüp "Normal şartlarda Serkan Kırıntılı iyi bir kalecidir. Anormal şartlarda çok daha iyi bir kalecidir" ifadelerini kullandı. 

Rizespor'dan kadroya tepki!

Rizespor'dan kadroya tepki!

Konyaspor'un ardından Çaykur Rizespor'dan flaş bir paylaşım geldi. Aday kadroya davet edilmeyen kalecisi Gökhan Akkan'ın istatistiklerini paylaşan kulüp "Türkiye'nin açık ara en fazla kurtarış yapan kalecisi olduğunu biz biliyoruz..."  notuyla A Milli Futbol Takımı'ın kadrosuna tepki gösterdi.

Şenol Güneş'in Kaleci tercihleri

A Milli Takım'ın yeni antreönür Şenol Güneş kadrosunda kaleci olarak Mert Günok,  Muhammed Şengezer, Uğurcan Çakıri Sinan Bolat'a yer verdi.

Uğur Meleke : "Andre Gomes maçın yıldızı olabilir"