A Milli Futbol Takımı, Çekya maçının hazırlıklarına başladı

Akın Ungan
17.11.2022 - 16:30 | Son Güncellenme: 17.11.2022 - 16:34

A Milli Futbol Takımı, Çekya ile Gaziantep'te oynayacağı özel maçın hazırlıklarına Stefan Kuntz yönetiminde yaptığı antrenmanla başladı. İşte detaylar.

A Milli Futbol Takımı, Çekya maçının hazırlıklarına başladı

A Milli Futbol Takımı, 19 Kasım Cumartesi günü Çekya ile Gaziantep'te oynayacağı özel maçın hazırlıklarına bu sabah iki grup halinde yaptığı antrenmanla başladı.

Dün akşam oynanan İskoçya karşılaşmasında belirli süre alan futbolcular, açma-germe egzersizlerinin ardından kamp otelinin havuzunda rejenerasyon çalışması yaparken, diğer grup ise Teknik Direktör Stefan Kuntz yönetiminde Gaziantep FK kulüp tesislerinde saha çalışması gerçekleştirdi. İdmanda, ısınma hareketlerinin ardından pas çalışması ve hücum varyasyonları üzerinde duruldu. Son bölümde ise küçük sahada altıya altı maç yapıldı.

Ferdi Kadıoğlu antrenmanda yer almadı

İskoçya maçında geçirdiği sakatlık nedeniyle oyundan çıkan Ferdi Kadıoğlu, bugünkü çalışmada yer almadı. Antrenmanı Milli Takımlardan Sorumlu TFF Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da takip etti.

İdmanın sonunda, bir grup taraftar A Milli Takımı için getirdikleri baklavayı Teknik Direktör Stefan Kuntz'a takdim etti.

Türkiye - Çekya maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

Türkiye ile Çekya arasında oynanacak hazırlık maçı 19 Kasım Cumartesi günü, saat 20.00'de başlayacak. Karşılaşma Gaziantep'te Kalyon Stadyumu'nda oynanacak. Mücadele TRT Spor kanalından canlı olarak yayınlanacak.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler