Levent Tüzemen ve Ahmet Selim Kul, canlı yayında tartıştı! Fenerbahçe açıklama yaptı

Ali Bozkurt
15.09.2023 - 19:00 | Son Güncellenme: 15.09.2023 - 21:02

Fenerbahçe'nin Fred transferi A Spor'u birbirine düşürdü. Levent Tüzemen, Fred için bulunduğu iddiaya Ahmet Selim Kul yayına bağlanarak yanıt verdi.

Levent Tüzemen ve Ahmet Selim Kul, canlı yayında tartıştı! Fenerbahçe açıklama yaptı

AJANSSPOR HABER

A Spor’da Fred üzerinden canlı yayında bir tartışma yaşandı. Yorumcu Levent Tüzemen, bir Manchester United yöneticisinin Brezilyalı futbolcu için, “Fred’e 6-7 milyon Euro bekliyorduk, 15 gelince sattık.” dediğini iddia etti. A Spor muhabiri Ahmet Selim Kul, yayına bağlanarak Tüzemen’in iddiasının gerçek olmadığını dile getirdi.

ManU 15 gelince verdi

A Spor yorumcusu Levent Tüzemen, Bir Manchester United yöneticisinin, “Fred için 6-7 bekliyorduk 15 gelince hemen sattık.” açıklamasını yaptığı iddiasında bulundu. Bu iddiaya ise yayına bağlanan A Spor muhabiri Ahmet Selim Kul yanıt verdi.

Ne vasıfla gündeme geliyorsun?

Ahmet Selim Kul yayına bağlanarak, “Böyle bir açıklama yok United cephesinden.” diyerek Tüzemen’in iddiasını yalanladı. Levent Tüzemen ise, “Sen Fenerbahçe yöneticisi misin de gündeme geliyorsun.” diyerek Ahmet Selim Kul’a tepki gösterdi.

Fenerbahçe yönetiminin talebiyle mi yapıyorsun?

Levent Tüzemen, Ahmet Selim Kul’un “United cephesinden böyle bir açıklama yok, olmadı.” cevabına, “Sen Fenerbahçe yönetiminin talebiyle mi böyle bir açıklama yapıyorsun.” diyerek yanıt verdi.

Bizim işimiz gerçekleri aktarmak

Ahmet Selim Kul, son olarak Tüzemen’e, “Takip ettiğim takımın o dönem takip ettiğim bir transferiydi bu. Öyle bir şey olmadı. Bizim işimiz doğruları araştırmak ve konuşmak.” yanıtını verdi.

Fred ne kadara geldi?

Yaz transfer döneminde Galatasaray'ın da ilgilendiği Brezilyalı futbolcu, Fenerbahçe'ye 9.74 milyon Euro'ya transfer oldu. Fenerbahçe, Fred'in bonservis ücretini 8 taksitle ödeyeceğini duyurdu.

Fenerbahçe'den açıklama geldi

Fenerbahçe, A Spor'da yaşan tartışma hakkında açıklama yaptı. Kanarya, ''Bugün A Spor ekranlarında ‘yorumcu’ sıfatıyla yorumlar yapan Levent Tüzemen isimli şahıs futbolcumuz Fred ile ilgili asılsız iddialarda bulunmuştur. Geçtiğimiz sezon üstlendiği kulüp savunucusu ve sözcüsü rolünü bu sezon da üzerine koyarak yalan ve algılarla sürdürmeye çalışan Levent Tüzemen, bugün katıldığı yayında da tamamen yalan olan algı oyunlarına devam etmiştir. Canlı yayında milyonların gözü önünde meydana gelen bu olay, Türk spor medyasındaki bazı isimlerin üstlendikleri manipülatif rolün en açık göstergesidir.  Yayın sırasında, aynı kanalın bir başka yetkilisi tarafından açıkça ortaya konan gerçeklerle ilgili şahsın düştüğü acınası durumun ibretlik olduğunu vurguluyor; Bu şahsın Kulübümüz ve değerleri hakkında konuşmaktan imtina etmesini beklediğimizi, Zorunlu kalmadıkça Kulübümüz hakkında konuşmamasını, Fenerbahçe Spor Kulübü’nü, sporcularının adlarını ağzına almadan önce bir değil birkaç kez düşünmesini ciddiyetle öneriyoruz.'' ifadelerine yer verdi.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler