• Diğerleri

Aaron Gordon artık smaç basmayacak!

NBA All Star'da dün gerçekleştirilen smaç yarışmasında Miami'li Derrick Jones Jr.'a kaybeden Aaron Gordon, bir daha asla smaç yarışmasına katılmayacağını açıkladı.
16 Şubat 2020 16:22- Son Güncelleme - 16 Şubat 2020 13:24
Google news abonelik
Aaron Gordon artık smaç basmayacak!

NBA All Star 2020 Cumartesi gecesi etkinliğinde düzenlenen smaç yarışmasına Dwight Howard, Aaron Gordon, Pat Connaughton ve Derrick Jones Jr. gibi isimler katılmıştı.

Derrick Jones Jr. ile Aaron Gordon arasında uzatmalara giden mücadelenin kazananı Miami Heat yıldızı Derrick oldu.

Sonucuna sadece Miami efsanesi Dwyane Wade'in sevindiği smaç yarışmasında salondan tepkiler yükseldi. Yarışmayı kenardan takip eden NBA oyuncuları dahil birçok kişi hayal kırıklığına uğradı.

Katıldığı 2 smaç yarışmasını da kaybeden Gordon, bir daha asla smaç yarışmasına katılmayacağını açıkladı. Aaron Gordon'un konuşmasının tamamı şöyle: ”Bu haksızlık. İki kupa almam gerektiğini düşünüyorum. Yani ne demek istediğimi anlarsın. Bunun için artık bu yarışmaya katılmayacağım. Bir sonraki hedefim 3 Sayı Yarışması’nı kazanmak olacak. Sonuçta dört tane smaç yapmak için burdayız ve bu dört smaçtan birisi en iyi olmak zorunda. Ama ben beş tane 50’lik smaç vurdum. Bu smaç yarışmasını kim yürütüyor bilmiyorum ama bu haksızlık. Bitti. Hadi eve gidelim.”

2016'da da kaybetmişti

Birçok kişi tarafından tarihin en iyi smaç yarışması olarak gösterilen 2016 NBA All Star Smaç Yarışması'nda Chicaho Bulls yıldızı Zach Lavine ile karşılaşan ve kıyasıya mücadele eden Aaron Gordon, birbirinden güzel smaçlar bassa da yine kaybeden taraf olmuştu. NBA takipçileri tarafından Aaron Gordon'un hakkı yendiği düşünülürken, 2020 All Star'da da meydana gelen bu sonuç, aynı düşüncelerin devam etmesine sebep oldu.

 

AJANSSPOR

Gol geldi tribünden düştü