Abdullah Avcı, tur şansını değerlendirdi!

21.08.2017 16:33 - Son Güncelleme -
Abdullah Avcı, tur şansını değerlendirdi!

AJANSSPOR - Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Sevilla ile oynanacak Şampiyonlar Ligi Play-Off rövanş maçı öncesi basının sorularını yanıtladı.

Öne çıkanlar şu şekilde:

"İlk maçın üzerinden 2. maçı konuşmak lazım. Kulüp tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi ön eleme oynuyoruz. Oyunun içinde hep kalmayı başardık ama küçük detaylarda kaybettiğimiz bir mücadele oynadık.

Yarın sonuna kadar yine oyunun içinde olmak istiyoruz, oyun içindeki hamleler bir başka oyunu getirecektir. Biz şansımızı sonuna kadar zorlamak istiyoruz ve umarım bu seviyede kalmak için şansımızı sonuna kadar zorlarız.

Biz bu seviyede ne kadar oynayabilirsek oynamak istiyoruz. Bu oyuncularımın gelişimi için faydalı oluyor ayrıca ülke ve takım olarak daha fazla tanınıyoruz. Burada olmak, bana, takıma ve ülkeme fayda sağlıyor.

Sevilla, bizi çok ciddiye alıyor, geniş bir rotasyon yapmayacaklar. Geçen sezon Barcelona'dan fazla sahip olan bir takım Sevilla, rakipten fazla pozisyona girdik ama yarın bu fırsatları daha iyi değerlendirmek istiyoruZ. Biz buradan kafamız dik çıkmak istiyoruz."

AJANSSPOR TARAFINDAN YAZILMIŞTIR KAYNAK GÖSTERMEDEN KULLANILAMAZ

Real Madrid’in Zidane’a vedası

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up