• Diğerleri

Abdullah Avcı'nın gözü anlaşmada! Yeni takımı...

20 Şubat 2020 13:14- Son Güncelleme - 20 Şubat 2020 10:22
Google news abonelik

Son olarak Beşiktaş’ı çalıştıran teknik direktör Abdullah Avcı’nın geleceğiyle ilgili bir iddia ortaya atıldı. Abdullah Avcı’nın yeni takımı belli oldu mu? Hangi ülkeye gidiyor? Gelişmeler ve yaşananlar şu şekilde…

Abdullah Avcı ile ilgili yeni gelişme

Teknik direktör Abdullah Avcı, şu sıralarda Azerbaycan Futbol Federasyonu'nun gündeminde. Deneyimli çalıştırıcıyla yapılan müzakerelerle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Azerbaycan’da teknik direktör konusu çözülmek üzere

Azerbaycan’da teknik direktör konusu çözülmek üzere

Azerbaycan Futbol Federasyonu'na yakınlığıyla bilinen, federasyon kaynaklı haberlerde önde gelen futbolpress internet sitesi, milli takımın yeni teknik direktörü olacak isimle ilgili önemli eşiğin geçildiğini öne sürdü.

Aday listesi kısaltıldı

Aday listesi kısaltıldı

Azerbaycan Milli Takımı'nın teknik direktör adayları için hazırlanan geniş liste, federasyonun gerçekleştirdiği toplantı ile azaltıldı. Abdullah Avcı, 6’ya indirilen listede yer alıyor.

Görüşmeler sürüyor

Taraftarlar arasında müzakereler halen devam ediyor. Finansal konularda da uzlaşma zemini aranıyor.

Mart başına kadar belli olacak

Mart başına kadar belli olacak

Slaven Bilic ile uzun yıllar çalışan Nikola Jurcevic'in ayrılmasının ardından boşta olan Azeri Milli Takımı'nın yeni teknik direktörlük koltuğunun en geç Mart ayı başına kadar dolacağı ifade ediliyor. Listede, Galatasaray’ın eski teknik direktörü Cesare Prandelli ile Giovanni de Biasi de bulunuyor.  (AJANSSPOR DIŞ HABER)

En Güzel 5 Free Kick Golü | Bundesliga - 2019/20 (01-25. Hafta Arası)