Abdurrahim Albayrak'ın listesi belli oldu! Yusuf Günay kararı...

20.05.2021 - 14:47 | Son Güncellenme: 20.05.2021 - 14:56

Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak seçime girme kararı aldı. Eski başkanlarla temas kuran Albayrak'ın listesi belli oldu. Listede Yusuf Günay olacak mı? İşte gelişmeler ve detaylar...

Abdurrahim Albayrak'ın listesi belli oldu! Yusuf Günay kararı...

Burhan Can TERZİ-AJANSSPOR

Galatasaray'da nisan ayından bu yana liste kurma çalışmasını yürüten ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, mevcut yönetimden birçok isimle yola devam dedi. Albayrak, 1. Adam olmaya hazırlanıyor.

Eski başkanlarla temas kurmuştu

Olağan seçim öncesi nisan ayında liste kurma çalışmalarına başlayan Abdurrahim Albayrak öncelikle eski başkanlarla temasa geçmişti.

Dursun Özbek, Adnan Polat gibi isimlerle temasa geçen Albayrak, yine eski yöneticilerle istişare yapmış ve olağan seçimin başvuru tarihi olan 7 Mayıs'a kadar beklediği ortam ve tabloyu oluşturamamıştı. 

Resmi adımı kısa süre içinde atacak

İptal kararı üzerine biraz daha istişare süresi bulan Albayrak en büyük hayallerinden biri olan Galatasaray Başkanlığı konusunda resmi adımı da kısa süre içerisinde atacak.

Ekipte mevcut yöneticiler var

Galatasaray'da başkan adaylığını açıklamaya hazırlanan Abdurrahim Albayrak'ın listesinde maddi gücüyle bilinen en az iki isim olacak. Diğer taraftan mevcut yöneticilerden Dorukhan Acar, Oytun Özer gibi gençlerin yanı sıra Okan Böke, Yusuf Günay'ın da Albayrak'la yürüyeceği belirtiliyor. 

Galatasaray başkan yardımcılarından Kaan Kançal'ın ise şu an böyle bir listede olmaya onay vermediği gelen bilgiler arasında.

Senin için hazırladığımız haberler