Abdurrahim Albayrak'tan transfer müjdesi

Galatasaray Başkan Vekili Abdurrahim Albayrak'tan Emre Akbaba konusunda müjdeyi verdi. Galatasaray haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.
25 Temmuz 2018 10:04- Son Güncelleme - 25 Temmuz 2018 13:04
Google news abonelik

İngilize kibi Stoke City'nin Ndiaye'yi bırakmaya niyeti olmaması yüzünden Galatasaray bir kez daha Emre Akbaba'ya yöneldi ve Alanyaspor'un kapısını çaldı.

Albayrak indirim talep etti

Milli yıldızın sezon sonunda bitecek anlaşmasını işaret eden Abdurrahim Albayrak, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nu arayarak indirim talep etti.

Takas ve para teklifi

Emre'nin bir yıllık sözleşmesi kaldığını ifade eden Albayrak, "Şu aşamada 5 milyon Euro ödememiz mümkün değil. Anlayış bekliyoruz. Emre de Galatasaray'ı dedi. Emre'nin de Galatasaray'da oynamayı çok istediğini belirten Galatasaray İkinci Başkanı Albayrak'ın, Hasan Çavuşoğlu'na oyuncu ve para teklif ettiği öğrenildi.

Bakkal da açıklama yapmıştı

Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Mesut Bakkal da Emre Akbaba transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

"İki taraf için de hayırlı olur"

Emre Akbaba hakkındaki düşünceleri sorulan Bakkal, "Biz kulüp olarak ve sonrasında ben zaten izin verdim. Emre Akbaba Türkiye'de önemli bir oyuncu, bize de çok büyük faydaları oldu ama gitmesine, kulüp ve ben karşı değildik. Her iki taraf için de inşallah hayırlı olur. Hem Emre hem de bizim için hayırlı olur." dedi. (Fotomaç)