Beşiktaş'ın Transferi Aboubakar Depremzede Semih'e İmzalı Forma Verdi

Akın Ungan
21.02.2023 - 17:32 | Son Güncellenme: 21.02.2023 - 17:40

Beşiktaş'ın yeni transferi Vincent Aboubakar, depremzede taraftar Semih'e imzalı forma verdi. Kamerunlu santrfor, deprem felaketi hakkında açıklama yaptı.

AJANSSPOR HABER

6 Şubat günü Kahramanmaraş'ta meydana gelen feci depremler 11 ilde ciddi yıkıma neden oldu. Çok sayıda can kaybının yaşandığı afetin ardından bölgeye yardım kampanyaları başlatıldı. Futbol dünyası da bu kampanyaların ön saflarında yer aldı.

Beşiktaş yaralara merhem oldu

Beşiktaş, depremin ilk gününden bu yana bölgeye yaptığı yardımlara devam etti. Çok sayıda malzeme dolu tırı afet bölgesine gönderen Siyah-Beyazlılar'da futbolcular da çalışmalara destek verdi.

Aboubakar'dan depremzedeye imzalı forma

Beşiktaş'ın yeni transferi Vincent Aboubakar da deprem felaketinden etkilenen insanlar için yardım eli uzattı. Türk halkının acısını paylaşan Kamerunlu futbolcu, depremzede bir taraftara imzalı formasını hediye etti.

İlgini Çekebilir
Kocaeli - Sakarya omuz omuza, atkılar depremzedeler için sahaya!
Habere Git

Beşiktaş açıklama yaptı

Siyah-Beyazlı kulüp, "Futbolcumuz Vincent Aboubakar, deprem felaketinden etkilenen taraftarımız Semih'in isteğini yerine getirerek kendisine imzalı Beşiktaş forması gönderdi" açıklamasını yaptı.

Aboubakar: "Çok zor zamanlardan geçiyoruz"

Kulübün yayınladığı videoda konuşan Aboubakar, "Herkesi çok fazla etkileyen çok zor zamanlardan geçiyoruz. Türk halkının dayanışmaya ve yardımlaşmaya ihtiyacı var. Biz de bu dayanışmanın ve yardımın bir parçası olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz" dedi.

"Semih’e ve ailesine dualarımı iletiyorum"

31 yaşındaki santrfor, "Depremden etkilenen Semih’e ve ailesine dualarımı iletiyorum. Umarım her şey onlar için iyi olur. Bu formayı da onun adına imzalıyorum" ifadelerini kullandı.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler