Açıkladı! Coentrao Galatasaray'a gelecek mi?

15 Mayıs 2017 16:28- Son Güncelleme - 15 Mayıs 2017 16:28
Google news abonelik
Açıkladı! Coentrao Galatasaray'a gelecek mi?

AJANSSPOR ÖZEL -İspanyol As Gazetesi Real Madrid muhabiri Sergio Gomez, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuştu.

'R.Madrid'den ayrılacak, İbre Portekiz'i gösteriyor'

Galatasaray için ismi sık sık gündeme gelen Real Madrid'in sol bek oyuncusu Fabio Coentrao transferi konusunda bilgiler veren Sergio Gomez, "Galatasaray, Fabio Coentrao teklifte bulundu. Real Madrid'den sezon sonu kesinlikle ayrılacak. Fabio Coentrao'yu Sporting Lizbon'da istiyor.  Coentrao daha önce Benfica takımında forma giydi. Lizbon ve Benfica arasında ezeli rekabet var fakat Coentrao'nun Sporting Lizbon'da oynaması engel teşkil etmiyor. Coentrao konusunda ilerleyen günlerde S.Lizbon konusu belli olacak. Coentrao sezon sonunda Real'den ayrılacak ve şu anda ibre Portekiz'i gösteriyor. Portekiz Ligi'ni, tribünlerini ve taraftar coşkusunu çok seviyor" dedi.

'Coentrao'nun ikna edilmesi çok zor'

Coentrao'nun Galatasaray'a gelmesinin zor olduğunu ifade eden Gomez, 'Galatasaray konusunda ise Coentrao'nun ikna edilmesi çok zor. Para ve iyi bir teklifle belki ikna edebilirsiniz. Benim düşüncem ülkesine dönecek. İspanya Ligi'ne dönecek olursam, Real Madrid Celta Vigo'yu yenecek ve şampiyonluk düğümü çözülecektir" diye konuştu.

YASAL UYARI: BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ.