Açıkladılar! Artık Galatasaray'da!

24 Temmuz 2017 10:20- Son Güncelleme - 24 Temmuz 2017 10:20
Google news abonelik
Orta saha transferi için İngiltere çıkarması yapan Galatasaray'ın Manchester City'de forma giyen Fernando'yu bitirdiği iddia edildi. İngilizler bu transferi rakamlarına kadar açıkladı.
Galatasaray orta sahaya Fernando'yu transfer etmek için yoğun çabalarını sürdürürken İngiltere'den transferin bittiği yönünde iddialar gelmeye başladı. Daily Star Gazetesi işin bittiğini belirterek transferi rakamlarına kadar açıkladı. İşte detaylar...
Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, orta sahadaki iki alternatif olan Giannelli Imbula ve Manchester Cityli Fernando'dan birini bitirmek üzere soluğu İngiltere'de almıştı.
İngiliz Daily Star Gazetesi'ne göre sarı-kırmızılı takım Fernando transferinde mutlu sona ulaştı. İşte Brezilyalı'ya verilecek ücret ve bonservi bedeli...
30 yaşındaki oyuncunun haftalık 90 bin Euro kazanacağı ve 3 yıllık sözleşmeye imza atacağı ifade edildi. Galatasaray'ın bu transfer için 9 milyon Euro ödeyeceği iddia edildi.

Galatasaray İngiltere çıkarmasından sonuç alamazsa yönünü Türkiye'ye çevirerek Osmanlıspor'un yıldızı Badou N'Diaye'ye çevirecek.(Spor Arena)

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!