Acun Ilıcalı ile Mesut Özil arasındaki diyalog heyecanlandırdı!

Arsenal forması giyen Mesut Özil, Fenerbahçe'ye mi transfer olacak? Acun Ilıcalı ile Mesut Özil arasında nasıl bir diyalog yaşandı? İşte detaylar...
21 Eylül 2020 13:48- Son Güncelleme - 21 Eylül 2020 13:52
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Arsenal'de forma giyen Mesut Özil'in adı transferde sık sık Fenerbahçe ile anıldı. Mesut Özil, Fenerbahçe'ye mi transfer olacak? Acun Ilıcalı Mesut Özil ile ilgili ne dedi? Mesut Özil ne yorum yaptı? İşte detaylar...

Mesut Özil Acun Ilıcalı'nın programına telefonla katıldı

Arsenal'deki geleceği tartışma konusu olan Mesut Özil, Acun Ilıcalı'nın düzenlediği kampanyaya destek vermek amacıyla yayına bağlandı ve kısa bir açıklama yaptı.

Acun Ilıcalı'dan Mesut Özil'e: "Bu yardımları inşallah yarın Türkiye'den yaparsın"

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, "Sevgili Mesut Özil, inşallah bu yardımları Londra'dan değil, yarın Türkiye'den yaparsın" şeklinde bir ifade kullandı.

Mesut Özil Acun Ilıcalı'ya ne dedi?

Acun Ilıcalı'nın Mesut Özil ile yaptığı bağlantıda bu ifadelerin ardından yıldız futbolcu da "İnşallah Acun ağabey. Her şeyin hayırlısı" şeklinde bir yanıt verdi.

Mesut Özil, geçen sezon kaç maçta oynadı?

Mesut Özil geçen sezon Arsenal'de 23 maçta 1812 dakika forma giymiş ve 1 gol 3 asistlik katkı sağlamıştı. Futbolcu daha önce Real Madrid, Werder Bremen ve Schalke 04 formalarını da giymişti. Özil'n sözleşmesi 30 Haziran 2021 tarihinde sona erecek.