Acun Ilıcalı itiraf etti, Survivor'da organize suç! "Hiç gördük mü bilmiyorum"

Özgür Koç
03.03.2024 - 15:46 | Son Güncellenme: 03.03.2024 - 16:20

Acun Ilıcalı, "Survivor tarihinde ilk" sözleriyle Survivor'da yaşanan 'organize' yemek ihlalinin ayrıntılarını açıkladı. Detaylar haberimizde...

Acun Ilıcalı itiraf etti, Survivor'da organize suç! "Hiç gördük mü bilmiyorum"

AJANSSPOR - HABER

Survivor All Star'da dün gece oynanan dokunulmazlık oyununu 12-10 Kırmızı Takım kazandı. Eleme adayının yazılacağı konseyde Acun Ilıcalı'nın açıklamaları damga vurdu. 

"Survivor tarihinde ilk defa"

Konseyde açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, "Son zamanlarda görmediğimiz bir olay. Hatta hiç gördük mü bilmiyorum. Survivor'da burada bir şey buldum, aldım yedim gibi olaylara hırsızlık gözüyle bakmıyoruz. Bizim için bu kural ihlali. Cezaları da biliyorsunuz. Daha önce hiç başımıza gelmedi. Bu seferki konu organize bir şekilde yiyecek temin etme çabası. Bu konuda siz nasıl çaba içerisindeyseniz bizim ekip de bunları engelleme çabasında. Maalesef İstanbul'dan organize edilmeye çalışılan bir yiyecek ihlalini öğrenmiş bulunmaktayız." ifadelerini kullandı.

"Bir yarışmacımızın yakını işi operasyona bağlamış"

Organize yiyecek ihlalinin detaylarını anlatan Ilıcalı, "Bir yarışmacımızın yakını Dominik'le bağlantıya geçip, işi operasyona bağlamış, Dominik'teki lokal üzerinden kendi yakınına yiyecek temin etmeye çalışıyor. Biz de bunu tespit ettik. Biliyorsunuz spontane suç başkadır, organize suç başkadır. Bizim çok soğuk bakacağımız ve hiç tolerans gösteremeyeceğimiz bir konu bu. Arkadaşlarımızı tebrik ediyorum bunu çok güzel bir şekilde tespit ediyorlar ve belgeleriyle olayı somut hale getirdiler." dedi.

Aysu'nun ağabeyi kardeşi aç kalmasın diye...

Ilıcalı, "Bu arkadaşımız Mavi Takım'dan ve bu yarışmacımız Aysu! Dün düelloda elenseydin bu konu bitmiş olacaktı çünkü yeni tespit ettik. Abin herhalde bu olayı iş edinmiş kardeşi aç kalmasın diye böyle bir organizasyonun içerisine girmiş. Bunu organize eden birini görürsek, bizdeki karşılığı ceza olarak çok yüksek. Bundan sonraki 5 ödülden yararlanamayacaksın. Bu konuda da sana karşı da sitemimiz var. Buradan abine de selamlar, kardeşinin Survivor'da olduğunu unutmasın ve kardeşi de eşit şartlarda yarışsın" dedi.

Senin için hazırladığımız haberler