AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Acun Ilıcalı'dan Güntekin Onay'a tepki: "Çok ciddi bozuldum"

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 14 Eyl 2021 - 21:42 / Son Güncelleme : 14 Eyl 2021 - 21:50

Acun Ilıcalı, Exxen'e yönelik paylaşım yapmasından dolayı Güntekin Onay'a canlı yayında tepki gösterdi.

Acun Ilıcalı'dan Güntekin Onay'a tepki: "Çok ciddi bozuldum"

AJANSSPOR - HABER

Haber Global'de yayımlanan Az Önce Konuştum programının konuğu olan Acun Ilıcalı, Hürriyet yazarlarından Güntekin Onay'ın "Exxen'e üye olabilmek için 1.5 saattir uğraşıyorum" sözlerine tepki gösterdi.

Ne olmuştu?

Güntekin Onay Twitter'dan, "Exxen'e üye olabilmek için 1.5 saattir uğraşıyorum. Web sitesinden başaramadım. 9300'a mesaj attım. Ücret ödendi, bu kez de şifre gelmedi. 19:45 maçlarına yetişemedim. 22:00 için umudum devam ediyor." paylaşımını yapmıştı.

Acun Ilıcalı: "Ben senin kurumun hakkında tweet atıyor muyum?"

Exxen dijital platformunun sahibi Acun Ilıcalı ise bugün katıldığı programda  "Güntekin Onay'a ciddi derecede bozuldum. niye tweet atıyorsun. Arayıp sorsana. Benim arkadaşımsın sen ya! Niye tweet atıyorsun. Ben senin kurumun hakkında tweet atıyor muyum? Hiç mi bir yerde arıza olmuyor. Kusura bakma Güntekin, çalıştığın kurumda bir platform. Orada bir arıza olsa ben takipçilerime tweet atarak anons etmiyorum. Sevdiğim adamlar böyle yapınca üzülüyorum." dedi. 

Güntekin Onay'dan yeni bir paylaşım geldi

Ilıcalı'nın sözleri üzerine Güntekin Onay yeni bir paylaşım daha yaparak, "Girişimciliği, projeleri ve başarılarıyla gurur duyduğum değerli dostum Acun Ilıcal'nın Exxen ile ilgili yaşanan teknik sorunumu kişisel algılamasına şaşırdım. Bu kadar emek ve büyük yatırım var. Farkındalık olsun ki bunlar yaşanmasın. Arkadaşlar aradı, sağolsunlar. Halloldu." ifadelerini kullandı.