• Diğerleri

Acunn.com sms sıralaması video izle! Survivor Ünlüler - Gönüllüler... (19 Mayıs Salı)

Acunn.com Survivor sms sıralaması haberimizde! 19 Mayıs Salı Survivor 81. yeni bölümde sms sıralaması video Acunn.com’dan izlenecek. Halk oylamasına göre belirlenen sms sıralamasını Acunn.com ve haberimizden öğrenebilirsiniz. İşte sms sonuçları… Survivor’da kim elendi, hangi yarışmacı adaya veda etti? Survivor 2020 SMS oylaması sonucuna göre elenen isim belli oluyor. Survivor Ünlüler Gönüllüler 19 Mayıs Salı 14. Hafta Gönüllüler SMS sıralaması haberimizde.
19 Mayıs 2020 20:18- Son Güncelleme - 19 Mayıs 2020 20:20
Google news abonelik

19 Mayıs Salı Acunn.com’dan Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması videosu izleyin… TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’da bu akşam SMS oylaması sonucuna göre elenen isim belli oluyor. Vatandaşlar ise Survivor’da kim elendi, yarışmadan giden isim araştırmalarını sıklaştırdı. Acunn.com Survivor Ünlüler Gönüllüler 19 Mayıs Salı 14. Hafta Gönüllüler SMS sıralaması videosu haberimizde. Survivor’da ilk eleme adayı Gönüllüler Takımı’ndan Yasin, ikinci eleme adayı Ünlüler Takımı’ndan Mert olmuştu. Peki 19 Mayıs Salı Survivor’dan kim elendi? Ada konseyinde eleme adayları ve TV8 izleyenleri büyük heyecan yaşadı. Survivor 14. hafta SMS sıralaması videosu haberimizde.

Survivor’ın 81. yeni bölümü TV8’de ekranlara geldi. İki takım, 19 Mayıs Salı gecesi dokunulmazlık öncesi iletişim oyunu oynadı. İletişim oyununda parkur yerine daha önce de pek çok kez yarışmada oynanan ve çok sevilen voleybol oyunu oynandı. Voleybol maçında zaman zaman eğlenceli, zaman zaman gergin anlar yaşandı. 

Acun Ilıcalı ödülün ise yarışmacıların birer dakikalık video çekebilmesi olduğunu söyledi. Kazanan takım 1’er dakikalık video çekecek. Bu videolarıda resmi instagram hesaplarından yayınlanlayabilecekler.

Yarışmayı kazanan takım Gönüllüler oldu.

İŞTE 19 MAYIS SALI SURVIVOR ÜNLÜLER GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI ACUNN.COM VİDEO

Survivor’da beklenen akşam geldi çattı! Ünlüler ve Gönüllüler, 19 Mayıs Salı akşamı yayınlanan bölümde ada konseyinde buluştu. Cumartesi günü oynanan ilk dokunulmazlığı Gönüllüler kazanmış ve eleme adayı Mert ile Aycan olmuştu. İkinci dokunulmazlığı ise Ünlüler kazanmış, eleme adayı ise Yasin olmuştu.

Aycan ve Mert, konseyde açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı Ünlüler Takımı’ndan iki isme de söz verdi. Aycan ‘Hayırlısı olsun’ derken, Mert ise karışık duygular içerisinde olduğunu belirtti. Öte yandan Gönüllüler Takımı’nın adayı Mert ise tepki gösterdi. ‘Benim küçük düşüşümden faydalandılar ve pusuya düşürdüler. Belli bir gruba karşı pusuya düştüm ama kurt puslu havaları sever bu da gerçek’ dedi.  Yasin, Nisa’ya kendisini yazmasını istediğini söylediğini de belirtti.

Öte yandan sms birincileri ise birer isim daha söyledi.

Survivor’dan ayrılan isim ise Ünlüelr Gönüllüler 19 Mayıs Salı sms sıralamasına göre belli oldu. Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması Acunn.com’daki videoda yer aldı. 

19 Mayıs Salı Acunn.com’dan Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması videosu izle

Matchroom Boxing Night | Demetrius Andrade vs Maciej Sulecki