Acunn.com Survivor sms sıralaması video izleyin!

Acunn.com’dan 2 Haziran Salı Survivor sms sıralaması video izleyin. Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de bir yarışmacı bu akşam elenecek. Adaya kim veda etti, yarışmadan kim elendi gibi soruların cevabını ise 2 Haziran Salı Acunn.com Survivor sms sıralaması video cevap verecek. Elenen yarışmacı, halk oylaması ve sms sonuçlarına göre belirlenecek. Adaylar ise Elif, Aycan, Sercan ve Yunus Emre. Peki kim elendi, konseyde adaya kim veda etti?
2 Haziran 2020 13:44- Son Güncelleme - 2 Haziran 2020 21:12
Google news abonelik

Survivor 2020 2 Haziran Salı Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması Acunn.com video izleyin. Survivor’un bu akşamki bölümünde elenen yarışmacı halk oylaması sonuçları ve sms sıralamasına göre belli olacak. Yani Aycan, Elif, Sercan ya da Yunus Emre, 2 Haziran Salı Acunn.com Survivor Ünlüler sms sıralaması video izleyerek öğrenilecek. İşte detaylar...

Survivor’ın 95. yeni ve son bölümü bu gece TV8’de ekranlara geldi. Ünlüler Takımı SMS sıralaması ve halk oylamasına göre adadan elenen isim de belli oldu. SMS sıralaması, Acunn.com’da yer alan videoda yayınlandı. Ünlüler, daha önce oynanan dokunulmazlık oyunları kaybetmiş ve takım olarak aday olmuştu.

Sevilen yarışmada bayram haftası özel programlarında ada konseyi yapılmamış ve eleme haftası gerçekleşmemişti. Ancak Ünlüler ve Gönüllüler, bayram haftası öncesi iki dokunulmazlık oyunu; bayram sonrası iki dokunulmazlık oyunu oynamıştı. Gönüllüler, müthiş bir performans sergileyerek dört dokunulmazlık oyununu da kazanmayı başarmıştı. Bu gelişme üzerine, ada konseylerinde Ünlüler Takımı birbirini yazmak durumunda kalmıştı. 

Ünlüler Takımı ada konseyinde ilk adaylar Yunus Emre ve Elif olmuştu. Gergin geçen ada konseylerinin ardından Ünlüler diğer dokunulmazlıkları kaybedince sırasıyla iki aday daha çıkarmak zorunda kaldı. Adaylardan ilki Aycan Yanaç olurken; diğer aday ise Sercan Yıldırım oldu.

Survivor 2020 15. hafta Ünlüler - Gönüllüler elenen yarışmacı ise sms sıralaması ve halk oylaması sonuçlarına göre belli oldu. 2 Haziran Salı Ünlüler Takımı sms sıralaması, Acunn.com’daki videoda yer aldı. 

SURVIVOR - SMS SIRALAMASI - ACUNN.COM

SURVİVOR'A 2 HAZİRAN SALI GÜNÜ VEDA EDEN İSİM BELLİ OLDU. EN AZ OY OLARAK VEDA EDEN İSİM AÇIKLANDI. İŞTE O İSİM;

Adaya ise en az oy olarak veda eden isim Aycan Yanaç oldu. Milli kadın futbolcu Aycan'ın elenmesi sonrası duygusal anlar yaşandı.