AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ada Masalı 18. Bölüm Fragmanı İzle, STAR TV Ada Masalı Yeni Bölüm YouTube

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 12 Eki 2021 - 19:59 / Son Güncelleme : 14 Eki 2021 - 23:38

Star TV'nin yeni dizisi Ada Masalı 18. bölüm fragmanı izle, yeni bölüm fragmanı izle gibi aramalar sürüyor. Arama moturlarına Ada Masalı fragman izle gibi aramalar yapan dizinin takipçileri son bölümde neler oldu ve 17. bölüm izle gibi aramalar da yapıyorlar. İşte tüm detaylar...

Star TV ekranlarına yeni başlayan Ada Masalı dizisi reytingler de üst sıralara yerleşmeye başladı. Dizinin sevenleri ise her geçem gün daha da artmaya başladı.  Ada Masalı, Ay Yapım imzalı, Türk yapımı aşk ve drama türündeki televizyon dizisi. Dizinin başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz yer almaktadır.

ADA MASALI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizinin çekimleri İzmir iline bağlı Seferihisar ilcesinin Sığacık bölgesinde devam ediyor. 

İŞTE FRAGMAN

 

ADA MASALI EKİBİNDE KİMLER VAR?

Dizinin yönetmeni Özgür Sevimli, genel yönetmeni Ali Bilgin, yapımcısı Kerem Çatay'dır. Senaryo ekibi Aksel Bonfil, Emine Yıldırım ve Dilek İyigün'den oluşmaktadır.

Dizinin yapım sorumlusu Seda Çift, idari yapımcısı Ali Demir ve yapım amiri Ahmet Muhammet Aydın'dır. Yapım koordinatörü Zafer Aydoğdu, set amiri Sezgin Çakır'dır.

Dizinin yardımcı yönetmeni Elif Reis, 2. Yönetmeni Beste Sultan Kasapoğulları'dır. Genel sanat yönetmeni İsmail Durmaz, görüntü yönetmeni Özkan Bal ve kurgu yönetmeni Doğuş Onur Karasu'dur. Işık şefi İsmail Akhan'dır. Dizinin post prodüksiyonu Anıl Tutkal Kaya tarafından yapılmakta, müziklerini Cem Öget hazırlamaktadır.

Dizinin  cast direktörü Mine Güler, styling sorumluları Petek Arıcı ve Oğuz Tabur, kostüm sorumlusu Şengül Nançın ve mekan sorumlusu İlyas Yerkaymaz'dır. Set fotoğrafçısı Tuğba Kavakoğlu'dur, fragman tasarımı Hakan Savran tarafından yapılmaktadır

ADA MASALI DİZİS KONUSU NEDİR?

Tanıtımlarıyla dikkat çeken ve sosyal medyanın da gündemine oturan diziden yeni bir afiş yayınlandı. Şehirli, başarılı iş insanı Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile adanın yakışıklı ve yardımsever genci Poyraz’ın (Alp Navruz) Kırlangıç Adası’nda kesişen yollarını konu alan ‘Ada Masalı’, zıt karakterlere sahip ikilinin anlaşmazlıklardan doğacak aşklarını seyirciyle buluşturuyor.

Adaya iş sebebiyle gelen Haziran ile adalı Poyraz’ın hayatlarından kesitler sunulurken, aynı zamanda ikili arasında filizlenecek aşkın başlangıcı olan anlar da gözler önüne seriliyor. Bambaşka hayatlara ve zıt karakterlere sahip Haziran ve Poyraz’ın adada kesişen kaderlerini keyifli bir dille anlatacak.