Adana Demirspor, Furkan Soyalp ve Jorge Barrios'u Kiralık Olarak Transfer Etti

Akın Ungan
19.02.2023 - 19:44 | Son Güncellenme: 19.02.2023 - 19:57

Transfer | Süper Lig ekibi Adana Demirspor, depremden sonra ligden çekilen Gaziantep FK'dan Furkan Soyalp ve Club Guarani'den Jorge Barrios'u kiraladı.

AJANSSPOR HABER

Spor Toto Süper Lig'in flaş ekibi Adana Demirspor, ara transfer döneminde çalışmalarına devam ediyor. Adana temsilcisi, iki futbolcuyu kadrosuna kattı.

Furkan Soyalp ve Jorge Barrios Adana Demir'de

Adana Demirspor, yaşanan deprem felaketi nedeniyle Süper Lig'den çekilme kararı alan Gaziantep'ten Furkan Soyalp'i kiraladı. Mavi Şimşekler, Paraguay temsilcisi Club Guarani'den ise Jorge Barrios'u kiralık olarak transfer etti.

Barrios'da satın alma opsiyonu var, Furkan'da yok

Furkan Soyalp, sezon sonuna kadar kiralanırken satın alma opsiyonunun olmadığı belirtildi. Jorge Barrios'un ise sezon sonuna kadar satın alma opsiyonu ile kiralandığı bildirildi. Adana Demirspor, transferleri resmen açıkladı.

İlgini Çekebilir
Resmen açıklandı! Paşa'ya Gaziantep'ten üçüncü transfer
Habere Git

Deprem nedeniyle açıklama şimdi yapılabildi

Adana Demirspor, daha önce kadrosuna kattığı futbolcuları, yaşanan deprem nedeniyle sosyal medyadan duyuramamıştı. Yapılan açıklamada, "Geçtiğimiz günlerde anlaşarak transfer sezonunda takımımıza kazandırdığımız ancak içinde bulunduğumuz zor günlerde kamuoyuyla paylaşamadığımız, Club Guarani forması giyen Paraguaylı oyuncu Jorge Emanuel Morel Barrios ile 2022-2023 sezonu sonuna kadar satın alma opsiyonlu kiralık, Gaziantep FK formasını giyen Furkan Soyalp ile de 2022-2023 sezonu sonuna geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarız" denildi.

Senin için hazırladığımız haberler