"Çocuklarla vakit geçirmek futbol oynamaktan daha zor..."

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Adem Büyük, GS TV'ye gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. İşte Ajansspor'un Adem Büyük'ün açıklamalarından derledikleri...
3 Nisan 2020 19:42- Son Güncelleme - 3 Nisan 2020 19:47
Google news abonelik

Kendisi açısından süreci değerlendiren oyuncu: "İyi olmak için çaba gösteriyoruz. Hepimiz için zor bir dönemden geçiyoruz. Sevdiklerim, ailem, arkadaşlarım için kendime en iyi şekilde bakmaya çalışıyorum. İnşallah bu süreci en kısa zamanda atlatacağız." açıklamalarında bulundu.

"Çocuklarla vakit geçirmek futbol oynamaktan daha zor"

Günlerinin nasıl geçtiğinden bahseden yıldız oyuncu: "Günlerimiz kolay geçmiyor ama çocuklarımla ve eşimle vakit geçirmek güzel. Ancak çocuklarla vakit geçirmek futbol oynamaktan zor. Sıkılabiliyorlar ama sıkılmamaları için ailecek aktivitelerimizi çoğalttık. Çocuklarla ilgilenirken çok zorlanıyorum. Çünkü her gün değişik aktivite bulmak zorundayız. Ödevlerinde, ders bağlantılarında eşimle birlikte onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çocuklarla ilgilenmekten eşimle birbirimize çok fazla vakit ayıramıyoruz. Bazen vakit buldukça eşimle birlikte film izliyoruz. Dediğim gibi zor bir dönemden geçiyoruz. Hem bizim için, hem de çocuklarımız için. İnşallah bu dönemi en kısa zamanda atlatacağız."

"Bize verilen programlar..."

Antrenmanlarına bu dönemde evden devam ettiği belirten Adem: " Antrenmanlar gayet iyi. Bize verilen programlar ev ortamında yapılabilir olan programlar. Daha fazlasını yapamayız. En üst seviyede çalışıyoruz. Çalışmak zorundayız çünkü liglerin ne zaman başlayacağını bilmiyoruz. Bu sebepten dolayı hazır olmalıyız. Verilen antrenmanları her gün yapmaya çalışıyoruz. Şu ana kadar her şey iyi gidiyor. Çalışmalarımızı devam ettiriyoruz."

"Profesyonel bir iş yaptığımız için kendimize dikkat ediyoruz. Çünkü bu bizim işimiz. İşler bu durumda olmasa bile biz kendimize normal şartlar altında bile dikkat etmek zorundayız. Hayat bir şekilde devam edecek bu yüzden kendimizi fiziksel olarak hazır tutmalıyız." ifadelerinde bulundu.

Bu süreçte en çok...

Bu süreçte en çok...

Bu dönemde en çok neyi özledin sorusuna cevap veren 32 yaşındaki futbolcu: "Kulüple ilgili her şeyi özledim. Bir futbol için en büyük motiasyon maç oyanmaktır. İşimi çok seviyorum ve severek yapıyorum. Takım arkadaşarımı çok özledim. Yeri geliyor ailemden çok arkadaşlarımı gördüğüm zaman oluyor. En çok arkadaşlarımla beraber taraftarlarımız önünde mücadele etmeyi özledim. İnşallah en kısa zamanda taraftarlarımızla  birlikte geri döneceğiz." açıklamalarında bulundu.

"Bu dönemlerde onlara yardımcı olmalıyız"

Sağlık çalışanlarına duyduğu minneti dile getiren Adem Büyük: "Sağlık çalışanlarımızda Allah razı olsun. Kendilerinin haklarını ödeyemeyiz. Bizim için çok fazla çaba gösteriyorlar. Yakınlarımızdan göremeyeceğimiz fedakarlığı bize karşı gösteriyolar. Bizde bu dönemlerde onlara yardımcı olmalıyız. Şu an onların dediklerini uygulamak onlara yapabileceğimiz en büyük yardım olacaktır."

Yok böyle bir gol! Orta sahadan attı...