AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Adem Ljajic, Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyor

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 20 Tem 2021 - 11:15 / Son Güncelleme : 20 Tem 2021 - 13:07

Beşiktaş haberleri... Beşiktaş'ta kadroda düşünülmeyen oyuncular arasında yer alan Adem Ljajic, siyah-beyazlı takımdan ayrılmaya sıcak bakmıyor. İşte detaylar...

Adem Ljajic, Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyor

Beşiktaş'ta gelecek sezon kadroda düşünülmeyen Adem Ljajic, kulüpten ayrılmaya sıcak bakmıyor. 

Türkiye gazetesinde yer alan habere göre; Beşiktaş'ta yeni sezonda düşünülmeyen Adem Ljajic takımda iyice dışlanmış durumda. Boşnak asıllı oyuncuyu ilk önce yönetim göndermek istemişti.

Hiçbir şey olmamış gibi davranıyor

Teknik direktör Sergen Yalçın'ın da "Satılabilir" raporundan sonra kendisine kulüp bulması istenen Ljajic, hiçbir şey olmamış gibi davranıyor.

Tepki var

Lens ve Douglas'ın izinden giden 29 yaşındaki oyuncuya tepki var. Takım arkadaşlarıyla da iletişimi oldukça azalan Ljajic, antrenmanlarda da yalnızları oynuyor.

Beşiktaş gibisini bulamıyor

Yıldız oyuncunun menajeri Mirsad Türkcan her ne kadar kulüp arıyor olsa da Beşiktaş gibisini bulamıyor.

Ayrılmak istemiyor

Boşnak asıllı futbolcuya Süper Lig'den ve İtalya'dan teklifler geliyor ancak siyah beyazlılardan kazandığı yıllık 2,2 milyon Euro'yu veren takım yok. Bu yüzden de Ljajic, Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyor.

Orta sahada şu an bolluğun yaşandığı siyah beyazlılarda yönetim, Alex Teixeira transferi için de Ljajic'in bir önce kendisine kulüp bulmasını bekliyor.