• Diğerleri

Adil Gevrek: "Bu sezon küme düşme olmasın"

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Fenerbahçe mağlubiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe, Süper Lig'in 29. haftasında BtcTurk Yeni Malatyaspor’u 3-2 mağlup etti. Gevrek, maç sonunda hakem kararlarına tepki gösterdi. İşte Adil Gevrek maç sonu açıklamaları...
27 Haziran 2020 21:21- Son Güncelleme - 27 Haziran 2020 21:22
Google news abonelik
Adil Gevrek: "Bu sezon küme düşme olmasın"

Fenerbahçe, Süper Lig'in 29. haftasında BtcTurk Yeni Malatyaspor’u 3-2 mağlup etti. Maçın ardından konuşan Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, ''Yapılan bu hakem hataları artık bizi bezdirdi'' dedi. İşte detaylar...

''Kötü niyet aramak istemiyorum ama...''

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Fenerbahçe mağlubiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. Maçı değil hakemi konuşmak zorunda kaldıklarını belirten Gevrek, ''Kötü niyet aramak istemiyorum ama maalesef bizi de farklı şekilde düşündürmeye başladı. Bu kadar da hata olmaz. Bugün hakemleri konuşmak zorunda kaldık'' şeklinde konuştu.

''Hakkımız yensin istemiyoruz''

Kalan haftaları değerlendiren Gevrek, ''Ligde kalmak için mücadelemizi veriyoruz, kalacağımıza da inanıyorum. Biz hakkımızla ligde kalmak istiyoruz ve hakkımız yensin istemiyoruz. Artık önümüze bakacağız'' ifadelerini kullandı.

"Küme düşme olmasın"

Öte yandan Beyaz TV'ye de konuşan Gevrek bu sezon küme düşme olmaması gerektiğini söyleyerek, "Bu sezon küme düşme olmasın" ifadesini kullandı.

Kadın futbolcudan artistik gol