Adil Gevrek'ten dikkat çeken ziyaret!

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı neden ziyaret etti? Selahattin Gürkan neden Adil Gevrek yönetimini istifaya davet etmişti?
11 Eylül 2020 14:52- Son Güncelleme - 11 Eylül 2020 14:53
Google news abonelik
Adil Gevrek'ten dikkat çeken ziyaret!

AJANSSPOR-HABER

Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor’un başkanı Adil Gevrek, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı makamında ziyaret etti. Adil Gevrek ile Selahattin Gürkan’ın arası nasıl? Daha önce yönetimi istifaya davet eden Selahattin Gürkan şu anda takımla ilgili ne düşünüyor? Detaylar haberde…

Malatyaspor, camiayı havaya sokacak transferler yaptı

Geçen sezon küme düşen ancak; Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı kararla birlikte lige tutunan Yeni Malatyaspor, yeni sezon öncesinde Benjamin Tetteh ve Adem Büyük gibi camiayı havaya sokacak transferlere imza attı.

Adil Gevrek’ten dikkat çeken ziyaret

Malatyaspor camiası yeni sezon için daha umutlu. Başkan Adil Gevrek, bir takım ziyaretlerde bulundu. Bu ziyaretlerden birinin de yaklaşık 1 ay önce yönetimi istifaya davet eden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan olması dikkati çekti.

Malatyaspor ortak payda vurgusu

Adil Gevrek Yeni Malatyaspor takımının kentteki ortak payda ve değer olduğunu ifade etti. Adil Gevrek ziyarette şu sözleri sarf etti:

"Bu zorlu süreçte de hep birlikte sıkıntılar yaşadık. Hepimiz üzüldük. Hem Başkanımız, hem bizler, hem de taraftarlarımız üzüldü. Yaşadığımız bu zorlu süreci geride bırakarak ortak paydamız olan Yeni Malatyaspor'umuz ile hep birlikte, beraber başarılı olmamız lazım. Bunun için de Büyükşehir Belediye Başkanımızın çok büyük destekleri oldu. Maddi anlamda çok büyük destekler verdiler. Pandemi döneminde beraber çok istişareler yaptık. Önemli olan ortak değerimiz olan Yeni Malatyaspor'un başarısı, hepimiz geçiciyiz. Bugün buradayız yönetim olarak, yarın yokuz ama Yeni Malatyaspor kalıcı."

Dikkat çeken bir mesaj veren Gevrek, birlikte hareket ederek Yeni Malatyaspor’u daha güzel yerlere getireceklerine inanıyor. Gevrek, "Ortak değerimiz Yeni Malatyaspor için bir araya gelmek için her zaman hazırız. Büyükşehir Belediye Başkanımız bundan önce nasıl destek verdiyse, bundan sonra da kendisi ile istişare yaptık, Başkanımızın desteği ile birlikte 2020-2021 sezonunda hep beraber iyi bir sonuçla ligi bitirmek istiyoruz. Geçen sene yaşadığımız sıkıntıları bir daha yaşamamak için bu tecrübelerden de dersler çıkararak inşallah Malatyaspor'umuzu daha güzel yerlere taşırız." değerlendirmesinde bulundu.

Başkan Gürkan da pozitif mesajlar verdi

Öte yandan daha önce Malatyaspor yönetimini istifaya davet eden Belediye Başkanı Gürkan ise Adil Gevrek'i ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirtti ve pozitif bir mesaj verdi.
"Yeni Malatyaspor, Malatyamızın ortak değeridir, ortak paydasıdır. Malatyaspor'un başarısı Malatyalı hemşerilerimizi, Malatya'yı sevenleri mutlu eder. Malatyaspor'un başarısından herkes mutluluk duyuyor ve başarısızlığından da herkes üzüntü duyuyor. Dolayısıyla geçtiğimiz sezon çok sıkıntılı bir süreç geçirdik. Özellikle ikinci yarıda karşılaştığımız bir takım hatalar Malatyaspor'a bayağı sıkıntılar yaşattı. 2020-2021 sezonunda Yeni Malatyaspor'un kendisine yakışan ve yaraşır bir performans göstererek, geçmişte olduğu gibi Avrupa kupalarına gidecek bir sırada ligi bitirmesini temenni ediyoruz."

En Çılgın 5 Pes Ettiriş | UFC 2011 - 2018