Advocaat'ın derbi planı!

18.04.2017 05:36 - Son Güncelleme -
Advocaat'ın derbi planı!

Dick Advocaat, Galatasaray karşısındaki oyun planını oyuncularına bu sözlerle anlattı: Başakşehir’e farklı yenildiler, taraftarları önlerine çıkıyorlar. İlk andan itibaren üzerimize gelecekler. Biz de bekleyip, hızlı ataklar ve duran toplarla onları vuracağız.

Hafta sonu izni bitti, Fenerbahçe yavaş yavaş derbi havasına girmeye başladı. Dick Advocaat ve yardımcıları, Galatasaray karşısında 3 puanı getirecek oyun planını belirledi. Sarı-Kırmızılılar’ın Başakşehir maçını tribünden izleyen tecrübeli teknik adam, duran topların yanı sıra yapacakları hızlı hücumlara güveniyor. Hollandalı çalıştırıcı, dün öğrencileriyle yaptığı toplantıda nasıl oynamaları gerektiğini anlattı.

Bruma ve Rodrigues’e önlem

Advocaat, “Galatasaray, Başakşehir karşısında kötü oyunla farklı kaybetti. Şimdi taraftarları önünde bir derbiye çıkıyorlar. Bize karşı ilk düdükten itibaren agresif ve baskılı bir oyunla oynamaya çalışacaklar. Üzerimize gelecekler. Bu bizim avantajımız olacak. Sakin bir şekilde yarı sahamızda bekleyip, hızlı hücumlarla onları gafil avlayacağız” ifadelerini kullandı. Advocaat, Galatasaray’ın iki hızlı kanat oyuncusu Bruma ve Garry Rodrigues’e dikkat etmeleri konusunda da beklerini uyardı. (Fanatik)

Gomis'ten muhteşem gol

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up