• Diğerleri

Ağaoğlu Novak ile yapılan görüşmeyi anlattı

3 Haziran 2020 16:40- Son Güncelleme - 3 Haziran 2020 16:42
Google news abonelik

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fenerbahçe ile anlaştığı ileri sürülen Filip Novak hakkında konuştu. Ağaoğlu, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Çek sol bek ile yaptıkları görüşmeyi anlattı.

Başkan Ağaoğlu, kaptan Jose Sosa ile birlikte düzenlediği basın toplantısında Novak'ın takımdaki geleceği ile ilgili sorulan soruya cevap verdi.

Ahmet Ağaoğlu sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Çek sol bek ile görüştüklerini belirterek, "Novak'la sürekli olarak görüşüyoruz. En son yapmış olduğumuz teklifte; Novak çok açık ve net olarak 'Kariyerim, alacağım ücret tabii ki önemli ama önceliğinin şu an şampiyonluk. Önümüzde 8 maçlık süreç var. Ligin sonuna bırakalım' dedi" diye konuştu.

Trabzonspor Başkanı; Novak üzerinden algı yapıldığını vurgulayarak, "Bu açıklamalara rağmen hiç tasvip etmediğimiz şekilde yapılan algılar sadece ve sadece bu takımın konsantrasyonuna zarar verir. Özellikle taraftarlarımızın bu algılara düşmemeleri ve bu paylaşımları yapanlara tepki göstermeleri gerekir" ifadelerini kullandı.

Filip Novak'ın menajeri ne demişti?

Öte yandan geçtğimiz günlerde Radyospor'a konuşan Filip Novak'ın Menajeri Mithat Halis, "Oyuncu şu anda Trabzonspor'un elinde. Oyuncu ile Trabzonspor anlaşmıştı. Trabzonspor elindeki bazı evrekları imzalayıp yollaması gerekiyordu. Trabzonspor bunu neden yapmadı bilmiyorum. Trabzonspor bunu yapmadığı için oyuncu piyasaya düştü. Korsan menajerler şu anda devrede. Parazit menajerler her yerde var. Menajerlik işi maalesef böyle" açıklamasını yapmıştı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

11 kişi kaleyi kapattı! Duvar oldular...